Přejít na obsah

Krytky na šrouby kol


Havran

Doporučené příspěvky

Sháním krytky na šrouby kol k mé Okině. Poradí mně někdo kde je sehnat. Komunikoval jsem již s vittoriem, ten je prý má, ale nevím za kolik, takže pokud článek přečteš tak napiš.

A ostatní pište taky, každá rada dobrá. A ještě jeden problémek. Na každém kole mám bezpečnostní šroub takže tam krytka pasovat nebude. Máte někdo nějaké řešení nebo zkušenost?

Dík za rady zdraví Havran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním krytky na šrouby kol k mé Okině. Poradí mně někdo kde je sehnat. Komunikoval jsem již s vittoriem, ten je prý má, ale nevím za kolik, takže pokud článek přečteš tak napiš.

A ostatní pište taky, každá rada dobrá. A ještě jeden problémek. Na každém kole mám bezpečnostní šroub takže tam krytka pasovat nebude. Máte někdo nějaké řešení nebo zkušenost?

Dík za rady zdraví Havran.

Krytky koupis normalne origos, cerny nebo stribrny a na bezpecnostni origos je maj taky, pokud nemas bezpecnostni srouby origos, tak bud krytky co sou k tomu, nebo prizpusobit ty origos -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním krytky na šrouby kol k mé Okině. Poradí mně někdo kde je sehnat. Komunikoval jsem již s vittoriem, ten je prý má, ale nevím za kolik, takže pokud článek přečteš tak napiš.

A ostatní pište taky, každá rada dobrá. A ještě jeden problémek. Na každém kole mám bezpečnostní šroub takže tam krytka pasovat nebude. Máte někdo nějaké řešení nebo zkušenost?

Dík za rady zdraví Havran.

zkus Kvacha, ICQ: 258033533, mail : kvacho@seznam.cz

Nabizel mi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním krytky na šrouby kol k mé Okině. Poradí mně někdo kde je sehnat. Komunikoval jsem již s vittoriem, ten je prý má, ale nevím za kolik, takže pokud článek přečteš tak napiš.

A ostatní pište taky, každá rada dobrá. A ještě jeden problémek. Na každém kole mám bezpečnostní šroub takže tam krytka pasovat nebude. Máte někdo nějaké řešení nebo zkušenost?

Dík za rady zdraví Havran.

Včera jsem je kupoval v prodejně Škoda, 15 kaček za kus. Cena šílená!! Mají v nabídce hranaté na normální šrouby i kulaté na bezpečáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...