Přejít na obsah

Zámek dveří u řidicě


fiser

Doporučené příspěvky

Zdravim panove, uz i me potkal spatny zamek dveri ridice. Mam central ,bez dalkoveho ovladani a je to tedy hodne namahane. U spolujezdce vubec. da se prohodit??? Jinak muj problem je ze sice zamyka, ale jakoby se vlozka zamku protacela. Zde jsem se docetl o opravne sade 1U0 898 001 http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0898001-opravna-sada-vlozky-zamku-fabia-octavia.html , jen nevim jestli to bude pasovat. Nevim jestli je to dulezite ale mam okna v elektrice, a tedy kdyz podrzim klicek na doraz tak se otviraji a zaviraji okna, Muze prosim nekdo poradit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zamkove vlozce se nejspise neco polamalo, zamek nejde prehodit , jedna se o L a P stranu. Jde ale zamky rozebrat a pouzit dobre dily na poskozeny zamek a poskozene dili naskladat do zamku ktery se mene pouziva. Nedavno jsem to samo aplikoval na Fabii. Nejhorsi je do zamku spravne vlozit tu pruzinku. Trochu trpelivosti a jde i to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, uz i me potkal spatny zamek dveri ridice. Mam central ,bez dalkoveho ovladani a je to tedy hodne namahane. U spolujezdce vubec. da se prohodit??? Jinak muj problem je ze sice zamyka, ale jakoby se vlozka zamku protacela. Zde jsem se docetl o opravne sade 1U0 898 001 http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0898001-opravna-sada-vlozky-zamku-fabia-octavia.html , jen nevim jestli to bude pasovat. Nevim jestli je to dulezite ale mam okna v elektrice, a tedy kdyz podrzim klicek na doraz tak se otviraji a zaviraji okna, Muze prosim nekdo poradit??

Ten zámek jde přehodit.Delali mi to mynulý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...