Přejít na obsah

nejde klimatizace u octavie II


stastnylukas

Doporučené příspěvky

Nemám jasno v tom,proš se mě sama zapnula klima,i kdýž jsem knoflík AUTO nezapnul a ovládání vzduchu jsem měl nastavené na nohy a tělo.

Klima se sama zapla,když jsem vypnul ECON.

A tet už nefunguje vůbec nechal jsem ji doplnit,ale skoro nic nechybělo a přesto nic.Ve středu jedu na Diagnostiku,třeba bude stačit jenom přehrát Sowt.Jen aby to nebyl KOMPRESOR!! :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tento druh climatroniku první jaro,před tím jsem měl dvouzon.climatronik v jiném autě a ten pracoval ůplně jinak,tak proto jsem z toho mimo.V návodu píšou,že AUTO jde vypnout ,když zmáčknu ECON,to se vypla,nebo.

knoflík např. pro foukání na nohy a klima by se měla vypnout,ale mě se nevypla. a žádné světýlko na AUTO nesvítí. V servisi Škoda mě řekli,že tam bude nějaká zavada,že to není normální a proto mě obědnali na středu.Ale asi tam něco bude,protože tet už nefunguje vůbec .Tak že podle Vás je normální u tohoto druhu cklimatroniku,že když nemám zapnuto AUTO,a ani ECON a klima přesto chladí,tak je to v pořádku.?

Ale jinak děkuji za každou Vaši radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši taky mám problém s klimou,nefunguje(párkrát se mi stalo že se klima tak na minutu zapnula).Diagnostika hlásí slabý tlak chladiva jenomže je klima naplněná dost a tlak je tam dobrý.

přikládám foto z VAGu, číslo závady mi VIS nerozluštil tak kdyby někdo veděl nebo měl podobnou zkušenost s tímto problémém tak by mi to docela pomohlo.

Díky :kol-47:

post-44797-0-80567100-1336200041_thumb.j

Editováno: , autor: ADLERos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel S: Tak naposledy, klima běží neustále, vypneš jí jedině tím, že stiskneš tlačítko ECON!!! AUTO = climatronic si sám hlídá nastavenou teplotu a sám si přidá na ventilátoru, nebo přepne výdech. Jestliže si sám nastavíš výdech, nebo otáčky ventilátoru, vypneš tím funkci AUTO, ale ne chlazení. Doufám že ti to je už jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanson-Díky za polopatycké vysvětlení,ale když jsem to nějak takto řekl v SERVISU ŠKODA,tak mě bylo řečeno,že je tam problém a že klima se zapíná pouze AUTO a vypíná ECON a ještě VYPÍNÁ když zapnu nějaký ofuk např.na nohy.A kompresor klimatizace prý taky není zaplnutý pořat,ale jen pokud zapnu AUTO,furt se točí jenom řemenice

Já už si připadám jako blbec,ale pravdou je,že ta klima prostě nejede,at zapnu,nebo vypnu co chci..Chladilo pouze dva dny.

Švagr má stejnou Octávku jako já a když zapne AUTO,v motor.časti se roztočí ty dvě vrtule a přidá na ventilátoru otáček a auto začne chladita a to je v pořádku.

Mě to udělá to samé,akorát se neroztočí v motor.části ty dvě vrtule a auto nechladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...