Přejít na obsah

Zapojeni bezneho autoradia


Deepe

Doporučené příspěvky

Mate nekdo zkusenost se zapojenim normalniho autoradia tak, aby fungovalo pri zapnutem i vypnutem klicku a automaticky se vyplo pri vytahnuti klicku.

V servisu mi zapojilo autoradio tak, ze se vypne pri vypnnuti klicku, coz ma za nasledek, ze pri poslechu radia na parkovisti musim mit zapnute zapalovani.

Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo do auta doinštalovať nejaký alarm. Väčšina alarmov má výstup, ktorý je v prípade aktívneho alarmu (auto zamknuté) ukostrený. Takže stačia 3 súčiastky a malinké relé a už je rádio napojené tak, že sa vypne v momente zamknutia auta a zapnutia alarmu. Ja som to tak mal vo Fabii a veľmi som si to pochvaľoval. Posádka mohla počúvať rádio aj keď som odbehol z auta aj s kľúčami. Alebo použiť také rádio, ktoré sa po vypnutí zapaľovania dá opäť zapnúť a sa ko sa po istej dobe vypne. Rovnako ako to originálne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po navsteve servisu potvrzuji co jiz napsal Diagnostik vyse: Jedina varianta je zapojeni radia na trvale napajeni s nutnosti vypinat radio rucne pri odchodu. Nu coz, zase o krok zpet :)

Tak to je divný, protože když si pustím rádio bez klíčku (ručně čudlem), tak hraje asi půl hodiny a potom se vypne samo. Zjištěno při jarním úklidu uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taktiez si mozete zapojit ten kabel, Skontakt pripojit na spinacku, zo spinacky idu iba tenke kabliky do RJ volantu, ale princip je rovnaky ako u starsich koncernovych aut... treba demontovat RJ volantu a pripojit na ten spravny kablik a bude vam to vypinat radio po vytiahnuti kluca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mluvil s2 servisama a v prvním mi řekli, že to u OII nelze a v druhým mi řekli, že momentálně nemají přístup na net tak nemůžou přijmout kód od škodovky ale, že příští týden už budou mít přístup tak mi to prej udělají aby se mi neoriginál rádio vypínalo po vytažení klíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim, me se radio vypina az pri vytazeni klicku a bez klicku ve spinacce si ho normalne cudlem zapnu taky. zapina se samo pri prvni poloze, jestli se po pulhodine bez klicku vypne nevim, ale bylo by to fajn, aspon se nevymlati baterka. takze mam asi jako jedinej OII zapojenou nejak nestandartne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim, me se radio vypina az pri vytazeni klicku a bez klicku ve spinacce si ho normalne cudlem zapnu taky. zapina se samo pri prvni poloze, jestli se po pulhodine bez klicku vypne nevim, ale bylo by to fajn, aspon se nevymlati baterka. takze mam asi jako jedinej OII zapojenou nejak nestandartne...

to asi bude tim tim, že máš eleganci :smich: a patrně i origo rádio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak psal DUsoft. Při vypnutí zapalování a následném vytažení klíčku se autorádio vypne. Ale pokud se znovu na něm zmáčkne knoflík (zapne se), tak hraje i bez klíčků v zapalování. Vypne se tuším po hodině. Je to tak popsáno i v manuálu rádia (Stream).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál rádio má ale na rozdiel od neoriginálneho napojenie na CAN a po ňom dostane informáciu, že sa má vypnúť. A to, že sa potom dá zapnúť je vecou SW rádia, rovnako aj to, že ak je vypnuté zapaľovanie, tak sa po pol hodinke vypne, aby chránilo akumulátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...