Přejít na obsah

zadní reproduktory


kosta

Doporučené příspěvky

Vejdou se tam reproduktory 10cm.Nabídka je velmi široká a nedoporučuji kupovat nějaké velmi levné repro protože takto malé membrámy nedokáží dobře zahrát nižší pasáže.Mohly ba to být např. JBL CS2104 (1290,-) Infinity REF4012i (1690,-) Hertz ECX100 (1790,-) Kenwood KFC-1080ie (1490,-) no zkrátka výběr je velmi široký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to půjde.Tahání kabelů jde zvládnout s prstem v nose není to bráno arogantně a ironicky.Je to prostě jednoduché.Mno nevím jak u jiných,ale mi to tam vzadu hrálo příšerně.Tak jsem dal větší do plátna.Ale nejsem zase echt hudební fajnšmekr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zalezi jak to chce udelat...pokud chces jen zadni co jsou u plata, tak pohoda dotahnes kabel po prave strane pod plastem, nic nemusim rozebrat krome prihradky u spolujezdce...pokud chces repro i do zadnich dveri tak jak je to origo, tak musis sundat plasty na sloupku a dverich a mas nejlepsi dat kabel ke stavajicimu svazku kter tam jde a to uz je drbacka, plasty drzi festovne a pokud presne nevis kde jsou ty jejich kovove sponky tak si zadelavas na nejake zlomeni...tohle je nejlepsi dat do servisu...

ale jak rikam, jde to ozvucit i snadno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chci se zeptat jak moc je nakladny dodelat repraky dozadu, prej je strasna prace s tahanim kabelu... Jo a pujde mi to kdyz mam radio 4x50W? Protoze mam uz ve predu 4, ale podle me to jsou dva stredobasaky a dva vejskovy.... Co s tim??? :dj:

Kdyžtak mám na prodej origo zadní vejškový do fábky do dveří...cenu nabídni na sz.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zalezi jak to chce udelat...pokud chces jen zadni co jsou u plata, tak pohoda dotahnes kabel po prave strane pod plastem, nic nemusim rozebrat krome prihradky u spolujezdce...pokud chces repro i do zadnich dveri tak jak je to origo, tak musis sundat plasty na sloupku a dverich a mas nejlepsi dat kabel ke stavajicimu svazku kter tam jde a to uz je drbacka, plasty drzi festovne a pokud presne nevis kde jsou ty jejich kovove sponky tak si zadelavas na nejake zlomeni...tohle je nejlepsi dat do servisu...

ale jak rikam, jde to ozvucit i snadno

bubi, jestli jsem to dobře pochopil tak kabely protáhnu pod plastem (na prahu u dveří) bez toho aniž bych je sundal? A nevíš jak se dostat u combi vedle plata do toho prostoru kam se dávají origo repráky? Nerad bych něco ulomil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec nedávno jsem taky dodělával repro. Dráty jsem vedl prahem a pod plastem u zadních sedaček a celkem pakárna. Čekal jsem, že to půjde líp. Přístup v palubovce po demontáži schránky u spolujezdce=super, ale zato demontáž prahu a dalších plastů=katastrofa. Jinak přeju hodně zdaru

Malta: sundáš ten koberec co je v kufru. Drží ho jen takový kovový spony, který se vytáhnou směrem dolů od plastu kam příjdou ty repra.

Editováno: , autor: Alan 07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám sice krátkou, ale to bude skoro stejný. Na páčení plasů jsem nic nepotřeboval. Ten prah jsem páčil rukama směrem nahoru a šlo to celkem dobře. Akorát mi zůstaly dvě spony zaseklý v prahu(uvidíš až to rozebereš) a ta jedna mi spadla dovnitř :( Jinak se to celkem dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozebírání koberců v kufru jde docela dobře. Musíš vytrhnout ten prostřední plast v kufru u dveří dole, jak je zámek, pak opatrně začneš koberce, maj zevnitř plastový packy, který se rády lámou. Jsou tam 2 nebo 3 a pak už se dostaneš až k reprákům. Nezapomeň si odklonit koberec na podlaze kufru aby nepřekážel... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty plasty s reprákema drží na třech šroubech - dva jsou vidět a třetí je pod tím světýlkem. Pak je tam ještě nějaký zacvakávadlo (někde vpředu u zadních sedaček). Jde to sundat velmi lehce. Nejhorší jsou ty plasty na prahu, ale taky to jde.

Jinak v kombíku se při montáži repro žádná koberce sundavat nemusej - nesundává se boční tapec kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš kombi, tak postup je následující (u krátké Fabie je to jiné):

musíš odmontovat horní plast v kufru, ten co je v něm ta mřížka reproduktoru (ten co drží roletu). Když sundáš roletu kufru uvidíš dva šroubky. Pak musíš šroubovákem vypáčit světýlko kufru a pod ním je třetí šroubek. Pak za to celé zatáhneš a někde u zadních sedaček se to vycvakne. Pak jen vyvlíkneš pás a plast je dole.

Mám pocit, že v krátké Fabii se tento plast nechá namístě a reproduktor se tam dává z boku. Proto ta demontáž koberců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každým případě nedoporučuju dávat repro do originálních otvorů(mluvim samozřejmě o zadku).Výškové řvou ze zadních dveří řidiči i spol. do uší a ty mřížky jsou na 10cm repro,což je zoufale málo a ty plasty taky na kvalitě nepřidaj.Jedině do plata!Ať už dát nový(mdf) anebo jen vyříznout díry(to origo plato je docela tuhý-myslim jako na to aby udrželo i velký repro).

Jo a kabel na krátkou mě stačil 2x5m,takže na dlouhou o něco víc.

Editováno: , autor: amrtin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...