Přejít na obsah

Světla - Co vy na to?


Bylzde

Doporučené příspěvky

Schlumpf:jojo přesně tak...teď už to jsou bixenony.. :D

Jinak k tomu dodám jen to,že to teď svítí jako ťava.. :smich:

Takhle z fotek to není tak vidět, ale zkusím ještě natočit video až bude časík... -_-

Jo holt se mi už nelíbilo to žluté světlo halogenů,tak trochu změna... -_-

Pokud máte dotazy tak sem s nima... B)

Jinak montáž mi zabrala asi necelých 10 minut.. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok...tak šlo o univerzální sadu...Výbojka D2S. Výbojka padla v pohodě místo myslím H3.Startéry jsem přidělal k origo.

Nejlépe je to vidět na vlastní oči...Třeba v Panenském Týnci na Fun Tuning car wars budete mít možnost...

další dotazy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu dodám jen to,že to teď svítí jako ťava.. :smich:

Ako svítí Ťava? Jako že na pikaču nebo good? Já jěště ťavu svítit neviděl tak se zajímám :D

No jako ťava...neboli myslím jako velbloud...ne??Někdo říká kráva tak já ťava..:) Jinak to svítí fakt dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tohle jsem uz videl i na jinych autech. Nema smysl tady resit, jestli projdes technickou, nebo ne. Dle meho nazoru je to zbytecne a v nekterych situacich i nebezpecne. Klasicke H7 dalkovky, ktere jsou v xenonech sviti podle me pohodove. Sice zlute, ale naprosto v klidu. Co bych ale osobne videl jako problem, je zivotnost vybojek. Zapinani a zhasinani vybojek jim moc na zivotnosti neprida, nemluve o tom ze jsi timhle prakticky vyradil z provozu svetelnou houkacku. Nemas sanci zablikat nekolikrat po sobe tak jako s zarovkou, kvuli zhaveni a celkove vlastnostem vybojky, ale to urcite kazdy kdo mel kdy xenon vi. Dalsi vec bude nehorazne osilneni protijedoucich. Pac tohle neni jako klasicky bixenon, kdy svetlo z vybojky jde prez cocku a rozptyli se to do okli. Tim, ze je vybojka v parabole, je zaostrena na stred silnice, cili kdokoli kdo tam pojede a ty mu nechas i na chvili zaple svoje dalkovky, dostane peknou davku osilneni a muze se klidne i nabourat. Jsem odpurcem zastaveb xenonu jak do potkavacich parabol, tak i do tech dalkovych. Paraboly na to nejsou proste stavene a budou i v potkavacich nehorazne osilnovat, ale to se tady uz nekde mam pocit resilo. Jinak pokud ti slo jen o barvu, mohl jsi si za cca 500 kacek koupit H7 s xenonovym efektem a mozna bys mel i lepsi barevne podani, nez mas ted. Protoze z fotky z dalkovek je jasne videt ze ty zastavby ti sviti modre. Z me starny ma proste tato uprava jasne NE, tohle na cestu nepatri. Rikame prasata tem, kteri maji spatne sestelovane svetla, nebo tem, kteri si daji do parabol 100W zarovky a pak sami delame nehoraznosti :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzivam zarovky 100W klasicke svetlo. Reflektory mam nastelovane o neco niz abych neoslnoval.

Nikdo na mne blika.

A mam 100W jak potkavacky tak dalkovy ty sou dokonce 130W.

Tuhle sme jel sefovim autem a mel sem pocit ze sem slepej jak jse jiz zvyklej na poradny svetlo.

Ano vim ze mohu oslnovat omlouvam se za to, al epokud na mne bklikne jeden clovek za dva mesice nemyslim si ze bych nekomu vadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Bylzde:

To chceš číci, že jsi ke stávajícím xenonům přidal místo dálkovky další výbojku, čili že máž v jednom světlometu dvě xenonové výbojky?

Variantu, že bys překopal xenonový světlomet na opravdu bixenonový, tedy jedna výbojka s posuvným stínítkem pro tlumené/dálkové bych pochopil, ale jestli to je tak, jak myslím, tak je to největší fíkovina a prasárna pod sluncem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Aka:tak mi řekni jaké prasárny jsem se dopustil.. :)

Je vidět že jste to nikdo neviděl jak to svítí...

To Eflik:myslím si že pokud necháš někomu normální dálkové tak to vyjde na stejno...a jde i světelná houkačka...je super že si můžu za 500 koupit žárovku s modrým nebo jakýmkoliv nádechem,když mám za 500 2 kusy výbojek...:)

Jen pro ty co mají 100W a silnější žárovky tak si někdy přečtěte návod...a hlavně varování...až se vám pěkně speče kabeláž tak si to pak užijte..:) Už jsem jich pár viděl.:)

Ale jinak díky za reakce... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Aka:tak mi řekni jaké prasárny jsem se dopustil.. :)

Je vidět že jste to nikdo neviděl jak to svítí...

To Eflik:myslím si že pokud necháš někomu normální dálkové tak to vyjde na stejno...a jde i světelná houkačka...je super že si můžu za 500 koupit žárovku s modrým nebo jakýmkoliv nádechem,když mám za 500 2 kusy výbojek...:)

Jen pro ty co mají 100W a silnější žárovky tak si někdy přečtěte návod...a hlavně varování...až se vám pěkně speče kabeláž tak si to pak užijte..:) Už jsem jich pár viděl.:)

Ale jinak díky za reakce... -_-

Ted jsem se pekne pobavil :) Moc dobre vim jak sviti xenonova vybojka a kdyz mi ted tvrdis, ze pokud necham svitit dalkovky s H7, tak to vyjde na stejno jako by tam byla xenonova vybojka, tak pak pane uz radeji nic nerikam :smich: Protoze pokud by tomu tak bylo, predelal bys to ne kvuli tomu ze to lip sviti, ale kvuli tomu ze usetris na zarovce :) Pac pokud mas 2 vybojky za 500, bude to urcite kvalita a pak se to vyplati. Mno a pokud mi chces tvrdit ze ti funguje svetelna houkacka stejne jako by tam byla H7 tak pak ses machr. Protoze tohle se nepovedlo zatim nikomu a proto vsichni ti amateri v automobilkach tam pri dalkovce odklapeji clonitko :smich: kdezto jak vidim je to jen habadura :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sady sem tady prodaval po 2500 - 3500,- se vsim sudy...

vsichni "znalci" me odsoudili, ze je to smecko, ted to vidite vsichni, ze je to v pohode.

mamtu jeste 2 sady, cena 4000,- / jedna

icq: 126 136 745

manolo@manolo.cz

instalace 10minut

Pro me to v pohode neni :) A to nejsem znalec. Jednak ty jeho dalkace sviti modre a jednak je xenon v dalkove parabole na obtiz. V krajnich situacich je nepouzitelny. A kdo neveri, at si zkusi 3x po sobe zapnout a vypnout xenon :D urcite z toho bude mit radost jak vybojka, tak "VN starter" a o barve svetelneho kuzele ani nemluve :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...