Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Přesně tak, auto na obrázku má sice nějakou barvu, ale je delší než klasický, dá-li se to tak formulovat, YETI. Když jsem viděl YETIho poprvé na vlastní oči, hned jsem si říkal, že by ta kára měla být delší. Ale osobně tomu nevěřím, že by se o něčem takovém reálně uvažovalo, bo takové auto by šlo přímo proti TIGUANu, a to by Helmut ani náhodou nepřipustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Václav Š.Prodlouženou 7 místnou verzi mám potvrzenou,takže bude. :):palec2:

To je moc divný, protože v jednom z prvních rozhovorů se Scholzem poté, co byl Yeti představen, se ho ptali, jestli připravují prodlouženou verzi. On to popřel, protože by prý Yeti ztratil to hlavní kouzlo - kompaktní rozměry, hravost a schopnosti v terénu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dix .. ako z Yetiho urobia 7 miestnu verziu ? ak ln predlzia zadny previs t.j. kufor aby sa tam zmestil dalsi rad sedadiel, bude to auto vyzerat disproporcne jak hovado .. kratky predok dlhansky zadok ... to neprospeje jazdnym vlastnostiam v terene ..

alebo predlzia razvor ?

ehm tiz ked som to auto videl prvykrat nazivo som povedal .. je to male ....

keby to boli postavili na podvozkovej platforme suberba to by bola ina kava

no neviem .. uvidime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvídíme jestli přijdou s prodlouženou verzí a jak to bude vypadat. Já jsem skeptický, protože např, Nissan Kaškaj v prodloužené verzi je pro mě ošklivější než původní verze, ale někdo třeba zase ocení funkčnost, a především objem kufru. Pak už by bylo pro spoustu váhavců mezi O a Y částečně vykompenzováno a možná i rozhodnuto, to byl jen názor-nekamenovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
mistny Yeti by bylo velmi zajimavy, no Scoutu by to zakazniky urcite nesebralo, mozna kvuli kufru ale 7mist je spis o tom prevozu lidi bdue to super na hory na dopravu lidi k horskym chtakam a penzionum a tak vubec, moc se na to tesim :)

7 ľudí? to by mu museli pridať 20cm aj do šírky ;) . Yeti pekný taký aký je, nech navrhnú mikrobus. Pridaj tam kufor a vznikne hybrid s posunutým ťažiskom a zanikne pôvodný zámer škodovky - mini SUV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...