Přejít na obsah

Nesvítí žárovka ale žárovkou to není


bigboban

Doporučené příspěvky

Po nastartování koukám na přístrojovku a svítila mi tam kontrolka žárovky. Tak jsem oběhnul auto a všimnul jsem si, že nesvítí přední levá H7. Jenže záhada je v tom, že žárovka vypadala viditelně OK a ani po výměně se to nespravilo! Ještě předtím se mi zdálo, že po větším dešti blbly žárovky v tom levém předním světlometu - chvíli to nešlo a pak už zas jo. Podezřívám tedy vlhkost. Jenže ve světlometu je naprosto čisto a sucho.

Kde může být problém? Není to třeba pojistka? I když pojistku ke světlům jsem našel jen jednu a ta je OK. Co kde zkusit proměřit, s čím zkusit zatřást? :help:

Editováno: , autor: bigboban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim vás, vyskytnul se mi takovej problém. Nedávno jsem pořídil do své OII diody se systémem CAN BUS (s integrovaným rezistorem). Dal jsem je všude a do včerejška bylo vše bez problémů. Najednou mi přestala svítit levá přední, tak jsem si myslel, že je špatná, ale radši jsem ji zkusil dát do zrcátka do osvětlení nástupního prostoru a tam svítila. Tak jsem všechny proházel a vyzkoušel a výsledek byl takový, že všechny všude svítí, ale ani jedna v tý levý parkovačce nesvítí. Tak jsem tam zkusil dát obyčejnou žlutou žárovku a ta taky svítila. Jak je to možné, že to do teď svítilo a teď už ne, když ta dioda je v pořádku a obyčejná žárovka tam svítí. Už si s tim nevim rady. Budu rád za každej nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Po nastartování koukám na přístrojovku a svítila mi tam kontrolka žárovky. Tak jsem oběhnul auto a všimnul jsem si, že nesvítí přední levá H7. Jenže záhada je v tom, že žárovka vypadala viditelně OK a ani po výměně se to nespravilo! Ještě předtím se mi zdálo, že po větším dešti blbly žárovky v tom levém předním světlometu - chvíli to nešlo a pak už zas jo. Podezřívám tedy vlhkost. Jenže ve světlometu je naprosto čisto a sucho.

Kde může být problém? Není to třeba pojistka? I když pojistku ke světlům jsem našel jen jednu a ta je OK. Co kde zkusit proměřit, s čím zkusit zatřást? :help:

Zajeď do servisu,přehrají ti softaware v ŘJ. je to nutné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...