Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Díky za odpovědi, jsem rád, že jste spokojeni, tak pak dám vědět co jsem namontoval a jak jsem spokojený já.

Nechame se prekvapit ;) Dneska sem objednal na svy auto, zatim jen dozadu, obligatne Zimmermann + Ferodo Premier :palec:

Od Seba?

Budu od něj brát taky, jestli mi teda bude chtít prodat? :smich:

Jj, ty prvni byly taky od nej :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš super ceny -_- Já to mám ale už na autě, předek i zadek děrovaný Zimmermany, destičky Jurid, najeto 6tis. km, naprostá spokojenost, můžu jen doporučit, chce to ze začátku opravdu v klidu zajet tak 500km aby si to sedlo a pak to brzdí jako sviň. Nic se mi nevlní. Předchozí origo kotouče taky nebyly zvlněný takže to nekopalo do volantu a sem rád že to tak zůstalo B)

Příští destičky zkusim dát asi Feroda,nejlíp performance, sem zvědavej jestli bude nějakej rozdíl.

Sebo jen pro info kolik by stály zadní děrovaný Zimmermany?

Kdo potřebujete měnit brzdy tak za tuhle cenu sou Zimmermany ta správná volba, nějaký normální destičky k tomu, třeba ty ferodo premier nebudou špatný,jurid,textar,...,hlavně žádnej shit (Starline,...), a budete si chrochtat :palec:

Samozřejmě výměna kotoučů by měla být provedena odborně, když to někdo zpatlá tak se zkřivý každej kotouč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám radost a chci se podělit.

V pondělí po dotazech a upřesnění objednány Zimmermany a desky Ferodo Premium. V uterý mi přišly na dobírku, cena super, to je docela normální, ale co mně dostalo, byl způsob balení.

Nebylo nic ponecháno náhodě, kotouče něco váží a mohly by poškodit desky, že? Tak pro jistotu byly v origo krabicích nacpány obalové bublinkové fólie a vše zabezpečeno s rozvahou. Prostě někdo si dal tu práci a udělal něco navíc a přitom nemyslel na prachy.

Hádejte kdo to byl...? -_-:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám radost a chci se podělit.

V pondělí po dotazech a upřesnění objednány Zimmermany a desky Ferodo Premium. V uterý mi přišly na dobírku, cena super, to je docela normální, ale co mně dostalo, byl způsob balení.

Nebylo nic ponecháno náhodě, kotouče něco váží a mohly by poškodit desky, že? Tak pro jistotu byly v origo krabicích nacpány obalové bublinkové fólie a vše zabezpečeno s rozvahou. Prostě někdo si dal tu práci a udělal něco navíc a přitom nemyslel na prachy.

Hádejte kdo to byl...?  -_-  :palec2:

Jaká je tloušťka té desky Ferodo Premium? Měli bychom mít 19,5 (s nosnou destičkou) Na tom www.mjauto.cz mají u ATE 19,8 mm

Lukas 19,5 mm

Ferodo - nic a ani typ

Textar - nic

Nebo to jde nějak přizpůsobit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. V podstatě by mi stačilo vyměnit jen sjeté kotouče (dám asi ty vrtané Zimermany). Desky (nevím přesně jaké) mám ještě ze 70 % dobré. Nebude to dělat neplechu, když je nechám? Jsou přizpůsobené těm starým kotoučům. Když se například upgradují nové desky na staré kotouče, tak se taky vlastně přizpůsobí. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. V podstatě by mi stačilo vyměnit jen sjeté kotouče (dám asi ty vrtané Zimermany). Desky (nevím přesně jaké) mám ještě ze 70 % dobré. Nebude to dělat neplechu, když je nechám? Jsou přizpůsobené těm starým kotoučům. Když se například upgradují nové desky na staré kotouče, tak se taky vlastně přizpůsobí. <_<

Idealni je pokud menis kotouce vymenit i desky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. V podstatě by mi stačilo vyměnit jen sjeté kotouče (dám asi ty vrtané Zimermany). Desky (nevím přesně jaké) mám ještě ze 70 % dobré. Nebude to dělat neplechu, když je nechám? Jsou přizpůsobené těm starým kotoučům. Když se například upgradují nové desky na staré kotouče, tak se taky vlastně přizpůsobí. <_<

Idealni je pokud menis kotouce vymenit i desky. :D

Ano, když tak dej nové desky i kotouče. Ty staré desky přeci spotřebuješ později, po ojetí těch nových... :palec2:

Jak se tak dívám tak to slovo ojetí je docela romantické, že... :D

Je jaro.. lol

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...