Přejít na obsah

OII RS face LEDky


O II RS

Doporučené příspěvky

Podarilo se mi zapojid predni ledky OII RS face bez jakekoli ridici jednotky. docela jednoduse to jde obejid tak aby svitily ledky samostatne bez hlavnich svetlometu jako denni sviceni a kdyz zapnu hlavni svetlomety tak mi pohasnou ledky a sviti jen jako obrysovky zitra dam foto v pripade zajmu se ptejte rad poradim... PS.: mam OII predface!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako fakt nemám šance sledovať úplne všetko.

Parkovačky sú napojené paralelne k parkovačkám v svetlách (každá strana zvlášť). Na tlmené svetlá som napojil priamo k baterke relé, takže ak je zapnuté zapaľovanie, svietia denné svetlá a keď sa zapália tlmené svetlá, tak sa denné svietenie vypne a ostávajú len parkovačky.

Inak s Octaviou je to svietenie ešte OK, ale u Fabie mi neustále večer blikajú protivozy, že aby som nesvietil hmlovkami. Pritom večer tie denné svetlá svietia zníženým jasom ako parkovačky. Nechápem, prečo im tie svetlá tak ležia v žalúdku? Silno tie parkovačky ozaj nesvietia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa teda divím, lebo sa mi to stáva výhradne keď svietim tlmenými svetlami a tie denné svetlá svietia zníženým jasom ako obrysovky. Asi ich irituje ten okrúhly tvar, alebo čo. Ale ja za to nemôžem, že na Fabiu RS výrobca nezvolil rovnaké riešenie ako u Octavie II RS FL.

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja som mal minule v noci za husteho dazda zapnute hmlovky a tiez blikali - ved to nebolo za pekneho, jasneho pocasia. Neviem, co to tak ludi irituje - (obzvast u Teba, ked mas na FRS len parkovacky)...

Na blikanie, ked mam denne svetla som si uz zvykol...Tu na vychode to nepoznaju este ani policajti :feve:

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zatiaľ ma policajti ešte nezastavili, ale fakt si neviem dobre predstaviť, ako by som im dokazoval, že to nie sú hmlovky (myslím tie okrúhle na FII), ale denné svetlá, keby mi nejaký cvoki chcel dať pokutu za zapnuté hmlovky.

Ono ja už hmlovky nepoužívam na žiadnom aute. U nás je pokuta za zapnuté hmlovky (ak nie je hmla a pod.) výrazne vyššia než za nezapnuté (keď je hmla). A túto zimu som zažil niekoľko krát poriadne hustú hmlu v noci a veru tie hmlovky mi ani trochu nezlepšili výhľad. A navyše hmla je veľmi často len niekde a striedajú sa miesta s hustou a redšou hmlou, alebo celkom bez hmly. A zásadne som vyšiel z hmly a nenapadlo mi ich vypnúť (nakoľko koncernové autá majú signalizáciu hmloviek zásadne len na spínači svetiel, ktorý si zakrývam rukou na volante). Tak ich nepoužívam a hotovo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Určitě to někomu pomůže - zapojení z OII Face na OII RS Face

Kódovat se nic nemusí. Sice ze začátku vám to hlásí chybu žárovek, ale druhý den je vše OK. Pravděpodobně stačí, aby se auto uspalo na delší dobu. Teoreticky by mělo pomoci i odpojení baterie.

post-60641-0-08937000-1303185824_thumb.j

post-60641-0-94255100-1303185842_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Podarilo se mi zapojid predni ledky OII RS face bez jakekoli ridici jednotky. docela jednoduse to jde obejid tak aby svitily ledky samostatne bez hlavnich svetlometu jako denni sviceni a kdyz zapnu hlavni svetlomety tak mi pohasnou ledky a sviti jen jako obrysovky zitra dam foto v pripade zajmu se ptejte rad poradim... PS.: mam OII predface!

zdarec, povedlo se? Můžeš nahodit to foto? Případně někdo jiný...

díky zajímalo by mě jak to vypadá..

mimochodem jak děláte tu přestavbu na O2 předface, aniž by se měnil nárazník + jiný světlo?

dá se např. vykuchat a použít původní mlhovka a dát tam diody?

Díky.

D.

Editováno: , autor: dezod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dava sa tam LED denne svetlo zo Scouta.

ok, tzn. vyhodí se celé mlhové světlo + dá se tam světlo ze scouta? Pasuje?

Nebo se dá vyřešit výměnou za mlhovku z faceliftu o2? + přidat diodovou žárovku?

Může v této problematice někdo znalý více poradit?

Děkuji velmi. Lukin

Editováno: , autor: dezod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...