Přejít na obsah

Nějaké foto fábek z Kopřivnice a z Vyškova


Wertheim

Doporučené příspěvky

WERTHEIM .. Trosku te nechapu .. :unsure: Davas sem tedy odstrasujici ukazky fabii a pak pises,ze "nejlepsi" je SVANCOva fabina .. ?? Je nejlepsi jako osklivosti nebo jak tomu mam rozumet .. Opravdu nerozumim .. A navic me CHUDASOVA RSka neprijde oskliva,nema na sobe nic z tech osklivych narazniku a vseho mozneho .. Tak opet nechapu proc ji sem davas .. Je celkem hezky sladena a rozhodne neni "NO COMMENT" jak mas v nazvu prispevku ..

Nezlob se na me,ale nekdy me tva temata udivuji .. Toto muj osobni nazor .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WERTHEIM .. Trosku te nechapu ..  :unsure:  Davas sem tedy odstrasujici ukazky fabii a pak pises,ze "nejlepsi" je SVANCOva fabina .. ?? Je nejlepsi jako osklivosti nebo jak tomu mam rozumet .. Opravdu nerozumim .. A navic me CHUDASOVA RSka neprijde oskliva,nema na sobe nic z tech osklivych narazniku a vseho mozneho .. Tak opet nechapu proc ji sem davas .. Je celkem hezky sladena a rozhodne neni "NO COMMENT" jak mas v nazvu prispevku ..

Nezlob se na me,ale nekdy me tva temata udivuji .. Toto muj osobni nazor ..  ;)

Nejsou všechny odstrašující !! To ani náhodou.. Prostě jsem chtěl poukázat na některé fabky... Něco je moc hezký napr. Chudasova fab...to souhlasim . A svancova fabka se mi taky moc líbí.. Vůbec jsem tím nemyslel, že jsou všechny hrozný... A svancova fabie se mi také líbí... Není to nic proti nim !! -_-

Jenom některý úpně nemusim, ale ostatní OK.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A  svanco se mi také líbí... Není to nic proti nim !!  -_-

Kurňa Švanco musí být fešák :wub:

to je vůůůůůůůůůůůl

Kdo je vůl??! :rtfm:

Gil asi nepochopil, jak je to myšlené...

Gile, myslel jsem jeho fabku...asi nechápeš.. :huh:

2 Wertheim:

Já to samo pochopil, prostě seš "jinej" a líbí se ti kluci :D .

Ne teť vážně, byla to náhra na smeč, tak jsem to tam šupnul B)

A na tvůj dotaz, kdo je vůl, jednoduchá odpověď = já!!!

Ale já si to s Bobíkem vyřídím :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...