Přejít na obsah

Zvláštní zvuk


Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, dneska kdyz jsem prijel pred garaz slysel jsem jak se mi z auta line divny zvuk. Je to takovy huceni jako kdyz byste meli pusteny nejaky vetrak. Kdyz jsem otevrel kapotu je to slyset jakoby vic z prave strany vzadu (mysleno teda na strane u ridice). Rano to jeste nedelalo. Pak auto stalo cely den venku ani kdyz jsem ted vyjel tak nic, ale doma uz pekne huuuuuuuuuuuuuuuu. Vim, ze je tezke takhle radit, kdyz to nemuzete poslechnout. Kdyz motor vypnu a znova nastartuju tak je tak 2 vteriny ticho a pak uz to zase zacne. Jo a na vyslapnuti spojky to nereaguje. Co myslite? Lozisko na setrvaku? Prevodovka? Fakt jsem bezradny a netusim. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v garazi to znova zkusit tak pridam par informaci. Auto jsem nastartoval a minutu se nic nedelo, pak to zacalo opet hucet. Prevodovka ani spojka to neni ani setrvacnik nic takovyho. Nejvic je to slyset, kdyz je zavrena kapota a dam si ucho ke steraci ridice tak pod tim plastem. Je to jak kdyz tam neco bezi. Dalo by se to prirovnat fenu, vysavaci, ale ne tak hlasity. Jo jinak ventilator do kabiny je vypnuty ten to nedela. Poradite nekdo? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Stejný problém jsem zaregistroval asi před měsícem. (1,4 tdi 55kw) Je to slyšet na volnoběh a na spojku, nebo otáčky motoru to nemá vliv. Jako kdyby běžel někde nějaký větrák někde kolem vzduchového filtru. Nevíte někdo, co by to mohlo dělat? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že to je blbost, ale podle toho co tu píšete není to třeba lehce chytlý vlnovec? Nebo těsnění .. podfukující víčko od oleje? Já jsem včera oddělal při běhu motoru víčko oleje a bylo to zdá se mě podobné.

Pardon nedošlo mě že se jedná o naftu :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hůů dělá 100% čerpadlo .. mě to dělá taky .. dělají to asi ty starší TRW jak mají rozpadlejší vnější obal ..

U druhé fabky HTP kde je to novější KOYO nic nehučí takže z toho usuzuju že to dělá jen u TRW a rozpadlého obalu ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vam skusim poradit, neodpajali ste nahodov EGR ventil? ovladaho mali cierny valcek s 3 vyvodmi a ten huci alebo moze byt aj vypadnuta alebo praskala hadicka ak ste neodpajali EGR, nachadza sa na vyse lavej strane ako su stirace ako je ten tapacir na odhlucnenie od kabyny na vrchnej hrane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...