Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Petrrr napsal:

Fannanek, pokud jsi z Mariánek, tak jim řekni jak je super restaurace ve skále v Chodové plané, nechtějí tam jed, že je to pro Pražáky daleko. Ani nejlepší vepřové koleno na světě je nepřiláká. 

 

Na skálu relativně koukam z okna...a jen tam mezi řečí.. nepozval bych tam ani nepřítele, pokud tedy nechce vidět přehlídku nenažranejch němcu

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Petrrr napsal:

Seru na vas, nevite co byste samou rozezranosti do te prazske huby dali. Tak prijede do KV tam kde je svet jeste v poradku do Globusu a to bude basta. Pawoukovi se uz ted pri vidine smazeneho baru rovnaj dioptrie v brejlich. emoji4.png

Tam, kde je ještě svět v pořádku (zatím), jezdím často na oběd. Smaženému baru se ovšem vyhýbám. Za pravé tam bývá husto, za druhé řízkům až tak neholduji. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

Nenazrany Nemce a Rusaky oni prave neznaji. V Praze maji jen ty Nigerijce a jine Julius Meinl. Navic ceny jsou tam Prazske tak nebudou uplne v soku. emoji3.png

jo tak.. tak pro pražáky a jinou verbež tam bude optimálně.. ale mě tam nedostanete ani zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co si budeme povídat, kdyby to byl jakýkoli bezvýznamný stařík, který od nich nemá několik desítek aut, nebyl by držitelem Řádu britského impéria, tak se na něj automobilka vysere. Ale jako PR pro Lexus dobrý... jako fakt!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Sabiza napsal:

On už ropu určitě nebude chtít, ale mám pro něj Rapida. Dokonce v barvě, co máš Ty.

 

Fotodokumentace2-1.jpg

A původní lak, měření to potvrzuje ...

Fotodokumentace1-3.thumb.jpg.0b07fed10c906b0816cd3bc4213f2013.jpg

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne, je to hezké gesto, ale pro tu automobilku je to jen kapka v mori (penize ktere z nej vytahaly za ty roky) a zcela vazne, ta plaketa na kufru vypada jak nejaka genericka z auto Kelly apod, ten zbytek jinak ok.

A ojedinele gesto to neni, me osobne by vic vyhovovala dokumentace vyroby vozu.

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/podivejte-se-co-skoda-udelala-pro-sveho-zakaznika-nestalo-se-vam-neco-podobneho/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, jen dveře jsou to nejmenší a nejlevnější část.

 

Ale je to jedno, frajer šel s cenou nad 130 tisíc, takže jsem se na to vysral. Limit jsem měl 120, šel jsem ještě o 10 tisíc výš... no, co se dá dělat, počkám na další týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Sabiza napsal:

Podle VINka to bylo přihlášeno do ČR tento měsíc a hned to šlo na likvidaci kvůli těm airbagům... budu jen tak ze zajímavosti sledovat sauto, kdy se tam to auto objeví.

To by zajímalo i mě, jestli na to trefíš, hoď to sem B) Ale co vidím, tak u nás to muselo jezdit minimálně od loňskýho dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu máš, pletou se mi roky. :D Stále žiju v 2016...

 

Teď jsem na to přihodil poslední příhoz na 135 tisíc, ale divil bych se, kdyby to nepřebil. Je to v relativně dobrém stavu, super výbava a málo práce na opravu. Práce je tam všeho všudy za 30 tisíc...

 

Tak nic, šlo to na 136. :D

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...