Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak má problém jako Klint, takže ty vaše sračkoidní klapky :D a klint z toho dělá noční muru, když ten stejnej problém měl i u své oktavie a to ji měl měsíc :D hold naštve no = řešení delší záruka

Tak mám měsíc po záruce a první problém :-( Špatně mi chladí klimatizace (automatická). Řekl bych, že z levého výdechu fouká studený vzduch, ale z ostatních (středové a pravý) už jen vlažný. Byl jsem s tím dneska v servisu (Pyramida), náplň je o.k., kompresor běží, ale zřejmě odešla nějaká klapka. Prý budou muset rozebrat palubní desku (z toho samotného mě jímá hrůza, protože to podle mě už nikdo nedá dohromady jako z výroby :-/ ) a zjistit, co tam odešlo. Jsou tam údajně čtyři klapky. Zajímá mě, jak se k tomu Seat postaví, když je to tak krátce po záruce. Máte někdo zkušenost?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Stringo said:

Jenže to není tím, že by to bylo nějaké extra auto, ale protože se Seat koncernu prodává nejhůř a tak potřebují zvednout prodeje emoji6.png

nejdřív si o tom něco nastuduj a pak piš(jestli ti přijde málo ,že běžnej řidič s tím jezdí kolem 8-9 minut Nordschleife)  :) ani audi S3 či golf clubsport nemá možnost z výroby mít velké 4 pístkové brzdy nebo si je můžeš nechat dodatečně dodělat. o tom že zadní náprava sedí díky odklonu jak přibitá. a to že se to málo prodává je dobře, cena byla dole :D se podívej kolik ze  začátku stála O3 RS a kolik stojí teď, ten rozdíl ceny je šílenej.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je jen kvůli tomu, aby se Seatu zvedly prodeje. Myslíš si, že by koncern jen tak aniž by z toho nechtěl mít nějaký užitek, nechal Seat vyrábět něco lepšího než preferované VW nebo Audi které mají ve všem prioritu??? Snes se nohama na zem Marku [emoji6]



Cupra je povedená, o tom žádná, ale je to cílené ze strany VW...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...