Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, smekac napsal:

brrrrm: můžeš vyfotit tu obrazovku s číslem HW a SW ? porovnáme to. Nezdá se mi aby auta vyrobená měsíc po sobě měla něco jinak ... pořád se s tím nemůžu smířit :D

2017-01-21 09.06.17.jpg

 

Aké máš ty? :D Smartlink som určite neobjednával, ale mám to v aute a po zapojení mobilu môžem vybrať, či chcem Mirrorlink alebo Android Auto, CarPlay. Mám bežnú výbavu Style.. ale slovenské Stylky sú iné ako vaše české.. v prvom príspevku svojej témy mám presnú konfiguráciu auta - viď môj podpis. Jedine ak by to malo súvis so Smartgatom alebo DAB..

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, Swing je základ pre Ambition a Bolero je základ pre Style výbavu. A teraz pozerám slovenský PDF cenník, v ňom je Smartlink uvádzaný ako štandard, do Ambition treba doplatiť.

http://www.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/skoda_fabia_cennik.pdf

 

Climatronic mám za 199€ v balíku Style Plus spolu s tempomatom, zadnými senzormi a 16" rock.. no nekúp to! :) Každopádne sú rozdiely v CZ/SK výbavách.. asi každý trh bude mať iné výbavy a pakety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Škodováci,

koupil jsem včera skladovku Fabii III ve výbavě Style Plus, ale Bolero nemá Smartlink. V autosalonu mi řekli, že se SmartLink musí objednat při objednání (což nebyl můj případ) a že nejde dodělat, jelikož Fabie a Rapidy mají Bolero s MIB 1.5.

 

Hardware mám H30 a software 0359. Možná už je dokonce i update softu, ale pokud zadám na stránkách Škody Update moje VINko, hlásí mi to, že není nic nového.

 

Lze ten Smartlink nějak dořešit nebo ne?

 

Díky všem, co mají podložené info.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Změna v nabídce SmartGate, zavedení ŠKODA One App

Modely – všechny vozy

Modely KODIAQ od MR2017 a FABIA, RAPID, OCTAVIA a SUPERB od MR2018 disponující funkcí SmartLink+, nejsou kompatibilní s původními aplikacemi určenými pro SmartGate. Tyto aplikace nahradí jedna aplikace ŠKODA One App, která bude zahrnovat mimo jiné funkce původních aplikací. Aplikace bude dostupná v obchodech Google Play a Apple Store během dubna.

Pro komunikaci s vozem lze využít buď palubní WiFi síť (Amundsen, Columbus), nebo připojení přes kabel (Swing, Bolero, Amundsen, Columbus). Připojení kabelem vyžaduje podporu MirrorLink nebo Apple Car Play na telefonu zákazníka. V budoucnu bude dostupná i pro Android Auto. Funkce Apple Car Play a Android Auto nejsou v ČR zatím oficiálně dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak nevím, proč mi nejde Android Auto. Hodně lidí tady píše, že jim tohle funguje. Mně to nejde a nevím proč. V telefonu mám nainstalovanou apku Android Auto, v infotaimentu v nabídce smartlink tato nabídka je, ještě včetně mirrorlink a carplay..ale nabídka android auto je stále neaktivní a když pustím v mobilu apku a telefon propojím kabelem do usb v autě, tak se neděje nic.nějaká rada prosím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé telefony se nestihnou přihlásit včas, tak je třeba to udělat znovu ručně. Na rádiu v menu Smartlink je seznam připojených zařízení. Pokud tam ten telefon vidíš, tak ho označ a dej Připojit. Jestli tam není, tak je chyba zřejmě v nastavení telefonu nebo v kabelu, jak už to tu zaznělo.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé telefony se nestihnou přihlásit včas, tak je třeba to udělat znovu ručně. Na rádiu v menu Smartlink je seznam připojených zařízení. Pokud tam ten telefon vidíš, tak ho označ a dej Připojit. Jestli tam není, tak je chyba zřejmě v nastavení telefonu nebo v kabelu, jak už to tu zaznělo.
 

Editováno: , autor: Termiter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten režim přenosu multimédií, o kterém jsem psal, je něco jiného, než ladění přes usb, o kterém píšeš ty.

Do toho režimu, o kterém píšu, by ses měl dostat tehdy, když telefon připojíš kabelem k něčemu, jako je třeba počítač nebo právě Bolero ve Fabii. V tu chvíli se ti nahoře v roletce objeví ikona USB (taková ta vidlička). Když roletku stáhneš a na tohle klepneš, zjistíš, že telefon je v režimu nabíjení přes usb. V nabídce by pak měly být i další položky, z nichž jedna je MEDIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ (MTP). To zkus zvolit. Alespoň u mně v Androidu 6 to takhle je. Jinde by to mělo být podobné.

Pak mě ještě napadlo, že někde v nastavení Bolera je položka, jestli má být upřednostňováno spojení přes Android Auto nebo Mirrorlink, tak koukni i tam, jestli to taky nemůže mít vliv. Všechno jsou jen takové nápady, na co bych se díval, kdybych už nevěděl kudy kam, tak to tak ber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@elkanera

 

díky za snahu mi pomoci, ale opravdu už jsem vyzkoušel všechno..já vím o čem píšeš, když mobil spojím kabelem třeba z PC tak na mobilu naskočí nabídky i na ten usb přenos, kde je i to MTP..jenže tady když to zapojím do usb v autě , tak se prostě nic neděje, tak nemám co zvolit..a v Boleru mám taky zvoleno jako přednostní Android auto, ale prostě nic..už jsem v koncích a usb v autě je OK, když tam strčím flešku tak se aktivuje a i mobil se dobíjí..prostě záhada..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že to zkoušíš s nastartovaným motorem ... (mám pocit, že když jsem telefon zkoušel rozchodit poprvé, tak se s rádiem bavil až když jsem nastartoval a pak teprve připojil telefon přes kabel).

Pak bych ještě asi zkusil aplikaci v telefonu úplně vypnout (vynutit ukončení v nastavení aplikací), smazat jí data z mezipaměti, pak připojit telefon kabelem k Boleru a aplikaci zkusit v telefonu zapnout, jestli se nepokusí navázat spojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano zkouším to samozřejmě s nastartovaným motorem..jediné, co ještě mohu zkusit je to, že tu apku v mobilu vypnu, jak píšeš, zatím jsem to zkoušel vždy se zaplou apkou, zkusím to, ale myslím, že to bude stejné..

vynutit ukončení v aplikacích ok, ale to smazání dat z mezipaměti to jsem trochu vedle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...