Jump to content

2.0 TDi

Sign in to follow this  

5 topics in this forum

• 2 replies
    • 231 views
  1. Chiptuning 1 2

• 34 replies
    • 4,155 views
  2. Vaše spotřeba 1 2

• 27 replies
    • 6,279 views
  3. Měrka oleje

• 2 replies
    • 1,128 views
  4. AdBlue

• 17 replies
    • 5,436 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Zdravím lidi, chystám se nechat chipovat motor,tak bych se rád zeptal. Máte někdo zkušenosti s firmou Profichip tuning? Mám rok výroby 2016 style sport packet. Díky za každou odpověď ✌
    • Velmi správný příspěvek, kupujte dobrou naftu, /prémiovou/ a nelijte do toho žádné srajdy. Ty už to nezachrání. Jediný VIF ještě dejme tomu, pro jeho dekarbonizační účinky. Doporučuji i v létě zimní, klidně každou druhou nádrž, tak aby na sebe navázal případnou vodu, která se u nás v palivech dost často vyskytuje.
    • Zde máš ukázkový příklad toho jak funguje placebo efekt. Pro- Tec stejně jako většina aditiv je jen předražený derivát olejového produktu, proto ti to zasírá DPF. No ano lépe to trochu může jet, protože olej ti naftový motor spálí poměrně dobře navíc má vyšší  kapacitu energie, která se při pálení uvolňuje.   Např. pamatuji si motor 2.5D i fordu transit, který mi najel přes 1M km. Měl jsem vysledovaný jeden kopec, který s běžnou naftou pokud jsem pod kopcem nastoupil v rychlosti 100km na kopci jsem měl 70 a drtil trojku. Po nalití řepkového oleje v akci si ten motor na 4 udržel 100 km/h až na konec kopce. Ten motor s běžnou naftou měl kolem 55kw s oleje cca 65kw. Tolik k tvému lepšímu pocitu zátahu.   Ve skutečnosti ten motor velmi zvedne emise a nic se ti nevyčistí naopak, rychleji si odrovnáš EGR, který je u první generace CR motoru velmi náchylný špatné spalování motoru :-)  Všechno kolem aditiv je bohužel dobře postavený business, ale když ti to nevadí financovat, tak proč ne.
    • No striebornej pristane takmer všetko.. :P Ja však zostávam verný svojmu retro štýlu! ;)  
    • Tradičnímu majiteli některého z vozů Rolls-Royce bychom tipoval padesát a více let, soukromý zámek na anglickém venkově a kupu peněz na účtech. Nová edice Cullinanu, … Continued Zdroj Zobrazit celý článek
  • Create New...