Přejít na obsah

Autobaterie Fabia - problémy s přístrojovkou


Winstonn

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám takový problém. Nedávno jsem jel a najednou začala problikávat mírně přístrojovka. Jízdu na to se mi začalo postupně odpojovat ABS , posilovač světla atd. Dojel pro mě známý a přes startovací kabely jsme to nahodili, auto bylo opět ok. Baterku jsem dobil na cca 3/4 a vše šlapalo jak hodinky... Jenže za 5 dní znova to samé... Alternátor by měl být ok... Koupil jsem novou baterku Varta 74A a zatím 2 dny v pohodě , auto šlape jak předtím... Předchozí baterka byla Bosch vyrobená 2004. Chci se tedy zeptat, jestli jsem něco nepodcenil , pokud se někomu něco podobného stalo, tak jestli je to opravdu jen baterkou.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečnej výsledek je takovej, že se neotáčela kladka u alternátoru, to mělo za důsledek spálení kabelu dobíjení a pojistkové skříně u akumulátoru. Celkově bylo potřeba vyměnit kladku, ložisko , klínovej řemen, dobíjecí kabel , pojistkovou skříň... Celkem mě to vyšlo na 8 000 ve Škoda servise ... Tak jsem nakonec rád, že nebyl problém v kabelovým svazku, který jsem sice odmotaný neměl, ale zase byl v naprostém suchu a dobré kondici :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...