Přejít na obsah

Předvánoční minisraz pevného jádra


Doporučené příspěvky

Hojte borci :)

S jakrem jsem domlouval, ze hodim nejaky termin na predvanocni minisraz naseho staleho jadra fabia clubu. Navrhuju sobotu 15.12., treba v Praze u nejakeho obchodniho centra. Okoukame ty svoje neokoukany xichty, objedem par aut klicema, trosku si zagumujem pneumatikama a zase pojedem domu... Proste takovej standardni obycejnej sraz, co vy na to? :D Maco, Jakre, Bobiku, P2M, amoghu, klaco, a proste i vy dalsi? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte borci :)

S jakrem jsem domlouval, ze hodim nejaky termin na predvanocni minisraz naseho staleho jadra fabia clubu. Navrhuju sobotu 15.12., treba v Praze u nejakeho obchodniho centra. Okoukame ty svoje neokoukany xichty, objedem par aut klicema, trosku si zagumujem pneumatikama a zase pojedem domu... Proste takovej standardni obycejnej sraz, co vy na to? :D Maco, Jakre, Bobiku, P2M, amoghu, klaco, a proste i vy dalsi? :D;)

ale aby ses tam taky ukázal :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte borci :)

S jakrem jsem domlouval, ze hodim nejaky termin na predvanocni minisraz naseho staleho jadra fabia clubu. Navrhuju sobotu 15.12., treba v Praze u nejakeho obchodniho centra. Okoukame ty svoje neokoukany xichty, objedem par aut klicema, trosku si zagumujem pneumatikama a zase pojedem domu... Proste takovej standardni obycejnej sraz, co vy na to? :D Maco, Jakre, Bobiku, P2M, amoghu, klaco, a proste i vy dalsi? :D;)

já nejedu mě jsi nejmenoval :p

a amogh,klaca to je už kokta klub lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, ale navrhoval bych spíše staré dobré známé letiště ;)

U obchoďáku jsme byli nedávno, co tam krom pokecu a McDonalda? Spíš si trochu zařádit hm?

datum 15.12. vyhovuje :) nebo co až 22.12. ???? Aby jste mi mohli dát dárky osobně, přeci to nebudete posílat poštou lol

dej pokoj s letištěm

minule jsem si v kole přivezl vrták a Lewis díru v okně :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letiste bych zvolil az treba na zacatku ledna, ted by hlavne nebylo po cem se tam vozit. Snih neni :( Nechme sraz na termin 15.12., pak uz bude mit kazdy starosti s Vanocema. Navrhuju 12tou hodinu na Cernem moste... Sice je to tam trosku fadni, ale co... Uvidime se a pokecame :) Zvani jsou samozrejme vsichni clenove fabia clubu, ale hlavne bych rad aby dorazila stara garda jeste z puvodniho fora ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...