Jump to content

StibTo

Uživatel
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

20 Excellent

1 Follower

About StibTo

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday February 19

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. To je pro mě novinka! Nevratný snad ani nechci, ale pokud dohledáš nezvratný důkaz rád si ho přečtu/prohlédnu :D
 2. @j5j Všechny 3.6 mají 4x4 ... :) Jinak s tou hmotností i spotřebou souhlasím. Beru že to má prostě 1.7 tuny no a ad spotřeba - "osm celých něco" jsem za dva roky neviděl nikdy. Nejmíň snad na delší trase, kde má smysl řešit "průměrnou spotřebu" si pamatuju asi 8,8 l/100. Výbavu mám minimální, nemám webasto, parkovací "nesmysl" ani střešní okno.
 3. @Pavel T a jak se 21W žárovka rozsvítí s 5W intenzitou? 🙂 Řeč není předpokládám výhradně o LED lampách... Dík
 4. Ten Tvůj koment? Jo, to je. Vedle ve špatné sekci Já taky nelezu do sekce pro dvoulitry (mimochodem, to máš ještě naftu, ne? 4.2L na 100... ) a nepíšu tam kterak jezdím "zimu" za 11 a půl....
 5. Komu to cpeš?... jak Ti již píše kolega asi jsi si spletl vlákno. Honění decilitříků je jinde...
 6. Mám za to že v mlhovce je dvouvlaknova žárovka takže ta asi min svítit nebude. A navíc proč by měly svítit zároveň s hlavními světly? Vyhláška hovoří celkem jasně o tom kdy se mlhovky smí používat a kdy ne...
 7. Vyřešeno LED sufitkami (4LED 12V suf. SV8.5) z Alzy. Přes diagnostiku nastaven LED mód pro SPZ osvětlení, takže to nic nehlásí.
 8. Jo jo G052145S2 a jak už zaznělo potřebuješ de facto 2x1L
 9. @chipmann už mám vyměněno, raději dřív, než později (či hůř - nikdy). OEM díl cena asi 800,-
 10. V Maxidotu je pouze tickbox "komfortní blikání"... A propos - slyšel jsem, že se tahle funkce jmenuje trippling - to by napovidalo že 3 bliknuti jsou jaksi úmysl?
 11. @Martttin Ten konec byla spíš taková rádoby vtipná narážka na to, že interval u p.filtru není výrobcem předepsán :) Ale máš recht, leccos měním prostě pro dobrý pocit. A zrovna výměna palivového filtru skoro nic nestojí (v porovnání s tím, kolik dám třeba za gumy, za benzín apod.) a i když to autu nejspíše moc nepomůže ani mu to rozhodně neuškodí.
 12. Nebudu nic rozrezavat prosimte tak asi palivový filtr jako každý jiný filtr bude mít nějakou životnost a zrovna to že Škodovka výměnu nepředepisuje nemá pro mě úplně váhu - stejný výrobce u mého motoru předepisuje výměnu vzduchového filtru po 90.000km @suri. svíčky byly měněny teď při 147 předtím vyměnili po 4r od výroby
 13. To bych neměnil kvůli tomuhle spíš preventivně. Výrobce výměnu nepředepisuje a když už tankuju 100-oktan nenechám si to někde po cestě "kazit" třeba zanesenym filtrem.
 14. Fakt? Mno tak to jsem nekoukal pořádně když jsem naposled měl auto na stojanu. Nechám filtr tedy asi preventivně vyměnit.
 15. Tsk pokud tomu tak skutečně je tak fajn, ale já se nejdřív samozřejmě vyděsil že je něco s motorem nebo třeba palivovým systémem A propos - 3.6FSI nemá předepsaný interval výměny palivového filtru, filtr je nejspíše přímo v nádrži, jak tomu poslední dobou bývá. To jen na okraj (vzpomněl jsem si na to hned jak se cukani vyskytlo)
×
×
 • Create New...