Jump to content

StibTo

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About StibTo

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday February 19

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. @chipmann už mám vyměněno, raději dřív, než později (či hůř - nikdy). OEM díl cena asi 800,-
 2. V Maxidotu je pouze tickbox "komfortní blikání"... A propos - slyšel jsem, že se tahle funkce jmenuje trippling - to by napovidalo že 3 bliknuti jsou jaksi úmysl?
 3. @Martttin Ten konec byla spíš taková rádoby vtipná narážka na to, že interval u p.filtru není výrobcem předepsán :) Ale máš recht, leccos měním prostě pro dobrý pocit. A zrovna výměna palivového filtru skoro nic nestojí (v porovnání s tím, kolik dám třeba za gumy, za benzín apod.) a i když to autu nejspíše moc nepomůže ani mu to rozhodně neuškodí.
 4. Nebudu nic rozrezavat prosimte tak asi palivový filtr jako každý jiný filtr bude mít nějakou životnost a zrovna to že Škodovka výměnu nepředepisuje nemá pro mě úplně váhu - stejný výrobce u mého motoru předepisuje výměnu vzduchového filtru po 90.000km @suri. svíčky byly měněny teď při 147 předtím vyměnili po 4r od výroby
 5. To bych neměnil kvůli tomuhle spíš preventivně. Výrobce výměnu nepředepisuje a když už tankuju 100-oktan nenechám si to někde po cestě "kazit" třeba zanesenym filtrem.
 6. Fakt? Mno tak to jsem nekoukal pořádně když jsem naposled měl auto na stojanu. Nechám filtr tedy asi preventivně vyměnit.
 7. Tsk pokud tomu tak skutečně je tak fajn, ale já se nejdřív samozřejmě vyděsil že je něco s motorem nebo třeba palivovým systémem A propos - 3.6FSI nemá předepsaný interval výměny palivového filtru, filtr je nejspíše přímo v nádrži, jak tomu poslední dobou bývá. To jen na okraj (vzpomněl jsem si na to hned jak se cukani vyskytlo)
 8. Začal jsem pozorovat popisovaný problém - auto je "zvyklé" na garáž ale teď stálo pár nocí venku. Vyzkouším radu zeshora tj nepoužívat moc spotřebičů. Ale stejně je to zajímavé...
 9. Jo jo to myslím. Teď mám asi 85h. A průměrná rychlost mi pořád vychází asi na 40kmh takže to prostě vypovídá o převážně městském provozu, no.
 10. Tak tak. Léto docela šlo, klasicky začátkem září zase zahuštění dopravy a cukání v kolonách není výjimkou. Bohužel.
 11. Blíží se další dosažení 100h jízdy a mám tam 11,7L Je to teda skoro samá Praha (i když ne centrum - periferie / Jižní spojka / tunely apod.)
 12. Hm, tak jedině si to pořádně dohledat dle VIN... Taky mě zaujalo, že tam ta sada je jednom 1 no.
 13. Jen malá aktualizace kdyby to někdo řešil: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03h109503sad-rozvodova-sada-3-6fsi-skoda-28371.html Už jsem z toho eshopu bral mnohokrát, naposled přišlo něco co se pak nepoužilo a vrátili mi peníze, dokonce nabízí týden času navrch (21 dní na vrácení) takže spokojenost. Jinak já zatím rozvody řešit nemusím, mám najeto necelých 150 tisíc spíš to tu pročítám a prolézám ve volné chvíli
 14. Dovolím si aktualizovat trochu vlákno - pořád platí, že do 3.6FSI s 6-st DSG (výroba 06/2013) převodovkový olej G 052 182 A2 ? Děkuji.
 15. No, to je pekny.... Ale zase 30 "a klid" 😶
×
×
 • Create New...