Přejít na obsah

limuhob

Uživatel
  • Počet příspěvků

    113
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše zveřejněné uživatelem limuhob

  1. limuhob

    Škoda RAPID

    Pánové zdravím. Toto jsem zastihl dnes na rychlostí komunikaci R10 z Mladé Bolelsavi, na 100 % 2x nová Škoda Rapid.
  2. ne, je to opravdu palubka z toho golfu viz. http://www.bidorbuy.co.za/item/11103203/VW..._Chico_1_4.html
  3. Ahoj, dnes jsem na auto.cz četl článek o Golfu I , který se do teď vyráběl v JAR. Ta palubní deska mi je nějaká povědomá.
  4. Ahoj osobní zkušenost s tímto zařízením nemám, ale docela jsem se o něj trochu zajímal k tvým dotazům 1) fungovat by to mělo, další redukce potřeba nejsou 2)ID3 tagy to nečte 3)ano je možno přeskakovat po složkách, (ale těch je možno mít jen 6 - přeskakuješ jako CD v měniči) a v každé složce 99 skladeb 4) existuje - je to něco podobného, ale má to pouze jack vstup a přípojku pro iPod a je trochu levnější viz. http://www.brm.cz/prislu.html
  5. limuhob

    Znak škodovky

    Ahoj, jednou jsem na Aukru koupil 4 ks znaku na volant (je to ten z facelift volantu). Jednomu jsem uřezal ty packy a použil ve formanu - viz foto pokud by jsi měl zájem, měl bych 2 kusy k prodeji.
  6. já taky na ten předchozí příspěvek reaguji, - píšu, že jsem se byl na ty RS na nejmenovaném místě v Praze podívat a přidávám další foto
  7. Byl jsem se na ně podívat, opravdu moc pěkné, pár dalších foto Fabie RS a Octavie II RS
  8. Ahoj, zasílám odkaz na velmi zajímavý a krásný projekt. http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=1...p;sk=t&sd=a Doufám, že to tu ještš nebylo.
  9. limuhob

    AIDS

    no očkovanej můžeš bejt jen proti A a B, C je nejzákeřnější a očkovaní není, často přechází do chronicity a cirhozy jater, pokud se nedočkáš transplantace tak je to hotové - po pravdě je to pro mne vetší strašák než AIDS ( pracuji ve zdravotnictví)
  10. a takhle to vypadalo v celkovém pohledu
  11. Ahoj, na Formanu jsem chtěl trochu přizednout zadek auta, a dal jsem do zadních pružin tyto podložky viz foto, auto se zvedlo asi o 3 cm, na jízdních vlastnostech jsem změnu nepozoroval ani při dálničním tempu 130 km/h.
  12. Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu, minulý týden jsem byl s Fabií 1,2 HTP 12V na první výměně oleje a v autorizovaném servisu mi tam dali Castrol Magnatec 10W-40/S. Na internetu jsem našel že splňuje normu VW 505 00, ale v návodu k obsluze je pro zážehové motory norma VW 501 01 VW 502 00 VW 504 00. VW 505 00 - je tam doporučená pro vznětové motory. Co si o tom myslíte? nevadí to Díky za odpovědi.
  13. Něco zde do Octavia clubu 1:43 městská policie = Abrex vínová = Kaden
  14. Ahoj, jsem rád, že jsem našel toto super téma. Také sbírám modely škodovkek. Zde můj nejnovější přírustek. více foto a další modely je možno vidět na : http://www.hrackyskoda.estranky.cz/
  15. Ahoj, máme tento motor v Octavii I viz: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry876879 na naše běžné jezdění to plně stačí (občas jedu i Praha Brno). spotřeba je mezi 6,5 - 7,5 l na dálnici drží bez problému tempo 160 (dle tacho). max. cca 190 (opět tacho) Máme ji skoro 7 let a najeto skoro 80 000 km. Nižší cena při dalším prodeji mi nějak moc nevadí, protože ji nemáme v plánu prodávat.
  16. Ahoj, zkus tohle : http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/vypichovaky.htm mám vyzkoušeno, opravdu to funguje.
  17. Díky za odpovědi, disky už jsou doma. Až budou peníze, musím na ně sehnat pěkné obutí a poklice originál Škoda (co byly na prvních Octávkách).
  18. Zajímalo by mne, jestli tento problém s podpálením ventilů mají pouze Škodovky, nebo i jiné koncernove vozy (Polo, Ibiza) kam se dává HTP?
  19. Ahoj, na Formanu jsem měl také zatmavená zadní světla sprejem, líbilo se mi to víc než ta oranžová a bílá. Policie to také ocenila, jedno to bylo za 500 Kč a jednou za 1000 Kč. A svítivost byla slabá, hlavně za slunečného dne a v noci při couvání jsem si musel přisvicovat brzdovejma.
  20. Ahoj, mám možnost sehnat za pár korun plechové disky (R15) z OI. Ale disky na Octavii mají ET 38 a ve velkém TP je na Fabii povoleno pouze ET 42. Je možné nechat tento typ disku dopsat do technického průkazu? Děkuji.
×
×
  • Vytvořit nový...