Jump to content

wendyf

Uživatel
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About wendyf

 • Rank
  Nováček
 1. Tady je odkaz kde to řeší: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=286538&p=2939171
 2. wendyf

  Jaký motor pro Yetiho?

  Mám Yetiho od letošního března, přešel jsem na něj z Octavie II 1,9PD. Dle mého názoru je to bezva auto, sice je menší kufr (to je asi jeho jediná nevýhoda), ale je to o zvyku. Dobře se z něj nastupuje a vystupuje, dobrej výhled a přehled pro řidiče, ve městě se s ním dobře parkuje. Mám motorizaci 2l 125kW CR 4x4, od pondělí do pátku hrkám po městě, v pátek jezdíme na chatu na "hory" a už se těším na sníh, jak se na něm bude chovat. Výkon motoru na rozdávání - do kopce jede jako ďas i s naloženým vozíkem.
 3. wendyf

  OII topení PTC

  Ty dva malý kolem vypínače světel a vpravo od volantu a jsou nacvaklý (tahem sundat) a pak už ty ostatní jsou šroubovaný (kromě toho pěnovýho krytu nad pedálama, ten je tam jenom zasunutý). Rámeček kolem řadičky je také jenom nacvaklý, pod ním jsou dva šrouby na vyndání popelníku a za popelníkem je jeden šroub držící ten boční kryt.
 4. wendyf

  OII topení PTC

  Ona nejhorší práce je v motorovém prostoru (musí se natáhnout napájecí kabely): odpojit a vyndat akumulátor, demontovat držák akumulátoru (u mě je spojený se vzduchovým filtrem) a pak to prostrčení vodičů je už "brnkačka"
 5. wendyf

  OII topení PTC

  Jenom to tak hrozivě vypadá, jinak je to práce na 15-20minut (myslím tuto demontáž)
 6. wendyf

  OII topení PTC

  Já ti to jenom nastíním jak jsem postupoval já na Octavii II 1,9TDI PD 2008: sundat kryt kolem vypínače světel, sundat malý kryt vedle volantu vpravo, sundat kryt pojistek vlevo z boku palubky, sundat velký kryt pod volantam co vede dolu k pedálům (zněj vyndat konektor na diagnostiku), sundat takový pěnový kryt nad pedálama, vydloubnout rámeček kolem řadicí páky, vyndat popelník a konečně sundat horní boční kryt tunelu co je vedle plynového pedálu. Pak jsem sundal plastovou krytku radiátoru topení (ta se potom musí uříznout, dělá zároveň ucpávku otvoru pro vložení PTC).
 7. wendyf

  Jak si zatopit v zimě? PTC, výhřev sedadel?

  Půjde do Octavie II MR08 1.9 TDI namontovat elektrický topný článek PTC 1K0 963 235 E (starší provedení) nebo musí být to novější 1K0 963 235 F? Jedná se mi o elektrické zapojení, mechanicky by to mělo být jedno. Sehnal jsem to starší provedení s jednodušším zapojením do canu, ale nevím jak se bude motor chovat když to novější provedení má připojení do motorové jednotky. Máte někdo zkušenosti? Díky
 8. Vypadá to dobře,pokračuj a hlavně po dokončení nezapomeň dát odkaz. Díííík
 9. wendyf

  modul dotahování oken O1

  Já jsem ho zrovna nedávno koupil, instaloval a pohoda. Zapojil jsem ho podle plánku: červený stálý + (napojil jsem ho z napájení autoalarmu), hnědý na kostru -, modrý na zamykací přívod z autoalarmu, jeden ze žlutých na ovládání Centrálního zamykání. Druhý žlutý mi zůstal volný. Mám to asi 14 dní a bez problémů. Objednával jsem ho tady: http://www.race-land.cz/elektricke-stahovani-okenm-03, cena 120Kč + poštovné. Čau wendy
 10. wendyf

  svěšené přední dveře

  Ne ne, to ne! Podepřeš si dveře, vyndáš ty dva spodní šrouby a podložku tam zasuneš. Šrouby utáhneš a skusíš zavřít, popřípadě znovu povolíš a dveře doladíš, protože ty spodní šrouby mají v tom pantu vůli. Celý dveře nemusíš sundavat v žádném případě! Je to práce na 10 minut.
 11. wendyf

  svíčky

  Mám dotaz, čím je povolujete? Mám 1.6 74kW a svíčky jsou schované mezi sáním a zdají se mi dost nepřístupné. Máte na to nějaký speciální klíč?
 12. wendyf

  svěšené přední dveře

  Ta podložka se dává mezi spodní pant a dveře, né mezi pant a karoserii!!!!! Na dveřích jsou ty šrouby přístupný.
 13. wendyf

  svěšené přední dveře

  Tak nevím jak to dopadne, kdyžtak se omlouvám:
 14. wendyf

  svěšené přední dveře

  Já myslým, že ne. Ten hliníkovej plech má dost velkou plochu (rozměr asi 5x8cm), takže bych se divil kdyby se taková plocha vymačkala. ------------------ Octavia 1.6 74kW rv99
 15. wendyf

  svěšené přední dveře

  Já jsem si vyrobil podložku z 1mm tlustého hliníkového plechu a tu jsem vložil mezi spodní pant a dveře. Jsou tam dva šrouby a je po problému, jak u řidiče tak u spolujezdce a jdou pěkně zavírat. Zdravim Wendy ------------------ Octavia 1.6 74kW
×