Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


herrkomisar

Doporučené příspěvky

Wojnar:

procesor ma vyhodu, ze se to da libovolne vyladit, ale pro spoustu lidi je to velka prekazka, jeste k tomu se nemuze napajet 12v, musi se resit stabilizace

 

resil bych to nejak jednoduseji, napr. pro vozidla co maji regulaci osvetleni interieru

 

post-35633-0-72323600-1369470083_thumb.p

 

pro ty co regulator nemaji, tak k regulaci pouzit treba stabilizator zapojeny jako zdroj proudu pro budeni ledek

 

post-35633-0-90164200-1369470093_thumb.p

 

funkce je stejna jako u tveho obvodu:

sviti interier - sviti ledky tlumene

otevrou se dvere (nebo si to muze dat u lampicky az za vypinac, pak teda i kdyz ji zapne vypinacem) - sviti naplno

 

stropni lampicka zhasina postupne, tak i prechod z plneho svitu do tlumeneho (zhasleho) bude pustupny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Podělím se s vámi o zkušenosti s tímto tématem u mé O1 97 - modelový rok 98 s lampičkou která má ovladač šíbru nejsou kabely - šedomodrý kabel + červený kabel, je tam hnědomodrý, černomodrý (ten není nikam zapojen lampička pod ním nemá žádný pin), černočervený a hnědý, Po přezkoušení multimetrem jsem zjistil že ani jedna kombinace nebude fungovat tak aby při zaplém světýlku fungoval odvod k nohám. Takže jsem musel sundat stínítko odchlípnout kousek stropnice, protáhnout káblík a napájet k patici na hlavní sufitku a takhle to valí jak má, když pustím lampičku, odemču nebo otevřu dveře nebo vytáhnu klíček ze zapalování :) a také to plynule pohasíná :). K nohám jsem použil zalitý led pásek o délce 7,5cm 3 moduly dohromady 18 Ledek (svítí krásně barva teple bílá nemám moc rád tuzing typu fást a fjůrijus :D) řidič a spolujezdec jsou takto řešeni, kastlík pod ovladačem topení jeden modul o třech červených led napojený na podsvícení popelníku dá se regulovat, a když už jsem byl v tom tak jsem vyřešil i zadní popelník který nesvítil a nechtělo se mi dávat 130kč za žárovičku ve škodovce, jeden modul led pásku o třech bílích napojený místo původního světýlka. Cena všeho byla jako za žárovičku do zadního popelníku ve škodovce :D :D... Pokud někdo bude chtít tak sem hodím nějaké foto :)

Editováno: , autor: wdave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...