Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

maa pravdu predsedo

Tire Size Comparison

Specification Sidewall Radius Diameter Circumference Revs/km Difference

225/50-17 112mm 328mm 657mm 2063mm 485 0.0%

225/45-18 101mm 330mm 660mm 2073mm 483 0.4%

225/40-18 90mm 319mm 637mm 2002mm 500 -3.0%

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, dnes do TP som zapísal:

225/45 R 18 na diskoch 7,5Jx18 a

235/40 R 18 na diskoch 8Jx18

našiel so to ako certifikovanú TUV alternátívu len na Scouta od firmy Alcar (nemecký výrobca elektrónov AEZ, Dezent, Dotz, Enzo) a aj pri porovnaní výšky vozu, obvodu plášta pneu a odchylky km/h mi vyšli najmenšie rozdiely s rozmerom 225/50R17."

Plánujem tam obuť na leto od VW disky "18" Vancouer (viď foto, origo na VW Golf VI, ešte som nepreveroval , či sedí rozteč).

post-14490-1235169546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem na tu moji 1.6FSI hodil ty 18" a pohoda Marios me strasil že i 17" je moc... A Nevidim mezi zimnima 15 a letnima 18 takovy rozdil mozna malinko... Jediny kde jsem to poznal je spotreba cca 0.5litu navíc což není hrozný a trosku komfort ale taky nic tak dramatickýho... Takze pro ty co váhaj mezi 17 nebo 18 jednoznacne 18....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tuší někdo, jestli střed kola (plast se znakem) u škodovky má stejnej rozměr, jako středy u audi? Technik ze škodovky mi řekl, že se dělá jen jeden rozměr pro OII i SUPa, ale nedokázal mi ho z hlavy říct a nebyl po ruce na změření. Nebo nemohl by mi ho někdo změřit, prosím? Kdo máte kola s vyndavacím středem. Jde o rozměr (vzdálenost) těch paciček, který se zacvaknou do kola, když se ten střed vyndá.

Editováno: , autor: Urbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

TO Urbo : Nevím jak na audi, ale koupil sem si Pegasus 17-ky s vyndavacíma znakama Škoda, ty sem vyhodil a ve VW si objednal znaky VW, btw. mám Golfa :-) kždp sedí to tam přesně, Průměr je myslím 56 mm, kdyžtak bych ti to mohl změřit. Jo a kdybys ty znáčky škoda potřeboval, tak se mi tu jedny nevyužitý válí :p Kdyžtak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to mischicka: Jakto ?? Včera jsme je byl kupovat a mám je už i na autí :p ... zvažoval jsem ty dvoubarevný, ale nebyl jsme si jistý jak by vypadali na stříbrné, tak jsem sáhnul po klasice a móžnááá trošku lituju těch dvoubarevných po tom co jsme viděl ty Tvoje fotky. Ale byl jsme včera pochválen a borcovi co tam byl včera s fábkou tehli sliny jak to viděl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...