Přejít na obsah

Zástěrky na OII


l79

Doporučené příspěvky

tak,tak..jak píšu.. :palec2:

Osobne, ani mne sa zasterky na mojom aute nejako nepacia, ale po 2mesiacoch jazdenia po Sk cestach, a hlavne obdobi, ked zacalo snezit a cuduj sa svete, obcas cestari aj cesty upravili strkom, tie rany co sli od kamienkov do podbehov ma akosi "boleli". Takze vkus-nevkus, nahodil som ich. Nejaka veda to nieje, mozno na jar ich dam dole (s vymenou zimnych pneu za letne).

Ja som tymi fotkami chcel len naznacit, ze spiny sa za kolesami nezbavime. Niekto z Vas tu mal trefnu poznamku, ze menej to spliecha na toho za mnou. A ja dodavam este jednu, menej plieskaju kamienky o podbehy (hlavne tesne za kolesami)....

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne, ani mne sa zasterky na mojom aute nejako nepacia, ale po 2mesiacoch jazdenia po Sk cestach, a hlavne obdobi, ked zacalo snezit a cuduj sa svete, obcas cestari aj cesty upravili strkom, tie rany co sli od kamienkov do podbehov ma akosi "boleli". Takze vkus-nevkus, nahodil som ich. Nejaka veda to nieje, mozno na jar ich dam dole (s vymenou zimnych pneu za letne).

Ja som tymi fotkami chcel len naznacit, ze spiny sa za kolesami nezbavime. Niekto z Vas tu mal trefnu poznamku, ze menej to spliecha na toho za mnou. A ja dodavam este jednu, menej plieskaju kamienky o podbehy (hlavne tesne za kolesami)....

jasně,já to chápu.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nemam combika, ale moje zkusenost je, ze zadni naraznik je vzdy po zime ze spodu tak obouchany od kaminku, ktere tam strili zadni kola, ze ho po zime vzdy necham znovu prelakovat, uz sem si na to zvykl a ikdyz to neco stoji ty zasterky tam proste nedam nedam a nedam at se deje co se deje ;) , protoze to pak vypada priserne. Tot muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nemam combika, ale moje zkusenost je, ze zadni naraznik je vzdy po zime ze spodu tak obouchany od kaminku, ktere tam strili zadni kola, ze ho po zime vzdy necham znovu prelakovat, uz sem si na to zvykl a ikdyz to neco stoji ty zasterky tam proste nedam nedam a nedam at se deje co se deje ;) , protoze to pak vypada priserne. Tot muj nazor.

no..znovu lakovat nárazník mi přijde trochu přehnané :D ,na té bílé je to vdět o mnoho více a nikdy to potřeba nebylo,uznávám,že jsou zástěrky asi užitečné,nic-méně vypadají vážně hrozně a staromódně a raději vyměním celý nárazník,když mě do něj uvalí "balvan" :D ,než si je tam dávat..s tím souhlasím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nemam combika, ale moje zkusenost je, ze zadni naraznik je vzdy po zime ze spodu tak obouchany od kaminku, ktere tam strili zadni kola, ze ho po zime vzdy necham znovu prelakovat, uz sem si na to zvykl a ikdyz to neco stoji ty zasterky tam proste nedam nedam a nedam at se deje co se deje ;) , protoze to pak vypada priserne. Tot muj nazor.

Tak tedy musíš dělat někde ve štěrkovně. Já běžně najezdím s auty přes 40.000 km za rok a nikdy jsem tedy nemusel přelakovávat zadní nárazník. A že by byl otlučenej od kamínků tak to taky né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jezdíš v oblastech, kde není chemickej posyp a používaj inertní, tak se ti ty otluky objeví at chceš nebo ne, zálzeží na tom, jak jseš ochotnej to tolerovat...

No já si myslím že těch oblastí už tolik není . Např. ochranná pásma hor , vodní zdroje apod. Většinou se používá sůl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ve sterkovne rozhodne nejezdim, ale byl to dobry joke :) A clovek se ani nemusi pohybovat nejak casto v horskych oblastech. Staci par prejezdu v zime pres vyssi polozene hranicni prechody na Slovensko (Bila, Makov apod.) a pokud jezdi clovek v RS-u nebo v octavce se sportpaketem, kde jsou cele narazniky v laku az na spodek, oboucha se to od tech kaminku celkem rychle. V tomto pripade je praktictejsi klasicky naraznik, ktery ma ze spodu ten cerny plast, to chapu, ze pak takovy problem hned tak rychle nenastane. Takze si myslim, ze s tim prelakovanim po zime, to zas az tak uchylne neni. Ale jak napsal Luke, kdo pochopit chce pochopi, kdo ne tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ve sterkovne rozhodne nejezdim, ale byl to dobry joke :) A clovek se ani nemusi pohybovat nejak casto v horskych oblastech. Staci par prejezdu v zime pres vyssi polozene hranicni prechody na Slovensko (Bila, Makov apod.) a pokud jezdi clovek v RS-u nebo v octavce se sportpaketem, kde jsou cele narazniky v laku az na spodek, oboucha se to od tech kaminku celkem rychle. V tomto pripade je praktictejsi klasicky naraznik, ktery ma ze spodu ten cerny plast, to chapu, ze pak takovy problem hned tak rychle nenastane. Takze si myslim, ze s tim prelakovanim po zime, to zas az tak uchylne neni. Ale jak napsal Luke, kdo pochopit chce pochopi, kdo ne tak ne.

já neříkám,že jsi úchylák :D já to chápu... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale né v serii , vše je za příplatek. Kdyby to byl tak strašně důležitý prvek na autě , tak už by byly v základu, nemyslíš. Když potkám většinou Octavii II tak je bez zástěrek.

To máš pravdu.Ale ne všechny důležité prvky jsou v základu to se pleteš.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,tak..třeba vyhřívaná sedadla.. :D

Teda pánové , vyhřívaná sedadla jsou spíše komfort než důležitá věc která pomůže bezpečnosti vozidla.

Hlavový airbag je bezpečnost ,ale vůz prošel zkouškami v základním provedení bez hlavových airbagů. Můžete být vůbec rádi ,že je tam v základu airbag řidiče a spolujezdce.

A za třetí srovnávat Airbag se zástěrkami to snad né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové , vyhřívaná sedadla jsou spíše komfort než důležitá věc která pomůže bezpečnosti vozidla.

Hlavový airbag je bezpečnost ,ale vůz prošel zkouškami v základním provedení bez hlavových airbagů. Můžete být vůbec rádi ,že je tam v základu airbag řidiče a spolujezdce.

A za třetí srovnávat Airbag se zástěrkami to snad né.

:D to byl ten účel,napsat blbost.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...