Přejít na obsah

Zástěrky na OII


l79

Doporučené příspěvky

Svatá pravda....ale pro Vávru mám radu, co koupit zástěrky pro Tatru 815, ty už budou dostatečný a účinnost skoro stoprocentní. Garantuji, že mezi gumou a vozovkou ti neprojde od kol jedinej šutr :D

:kol-47: v tom případě už rovnou tu souvislou gumovou plachtu co mají na na návěsech pod zadním nárazníkem... :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No to o dost horší :D Já zástěry nemám, vzadu mám nárazník zespoda trochu od šutrů omlácenej, ale je to plast, tak neřeším. Reznout to nebude....Navíc myslím, že to mám hodně z naší ulice, neustále slibují, že udělají asfalt a zatím jezdíme po šutrech. Ale snad už se dočkáme....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,Clint,známý to zástěrkobijec. :smich: Clinte,v kterých končinách to bydlíš,že nemáte v ulici asfalt? :D Hele,nenavážej se do rodinných příslušníků. Jsme tady na tebe i s bráchou (stanmar) už tři! :kol-46: Já zástěrky zamítnul ihned. Ty menší vypadají lépe,než co má tady bratranec,ale zase budou mít nižší záchyt kamínků,bordelu a špíny při dešti... Jenže já nejezdím denně,takže výskyt špíny je u mě jaksi menší. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

No mě se taky nelíběj,ale na druhou stranu musím říct,že ty neustále zašvihaný prahy a zadní nárazník i s blatníkem skoro až po okno je neúnosnej. Takže jsem je taky koupil dopředu i dozadu. Není to o kráse ale o funkčnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...