Přejít na obsah

Kontrolka Airbagu


ocellatus

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Vysvetlí ti to asi až večer nakoľko ešte má blok ktorý som mu dal s varovaním. tiež tomu nechápem prečo to dal toľko krát

Neviem preco mi to neukazalo to co som napisal na prvý krát niekde to ostalo vysiet tak sa to

potom zobrazilo naraz 3 x nieje to uplne moja chyba mal som asi kus pockat.

Pzn.preco mi tu hned nadavate a urazate to sa v tom vyzivate ked urazate.Nikomu som neblizil

a ak sa tu chce niekto na mne len odbavit tak pardon

Editováno: , autor: Emanuel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to, že jsi to napsal do ještě 3. dalších vláken, nejen sem 3x. Ale to víš moc dobře, kam všude jsi to psal. Tak nedělej ukřivděnýhio a příště raději čti a hledej.

přesně tak, ve třech různých tématech do kterých jsi musel třikrát samostatně vlézt a psát, nevidím, že by tě někdo urážel, ve varování máš důvod a já jsem se ptal proč 3x, jestli tě toto uráží, tak mi tě je líto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, ve třech různých tématech do kterých jsi musel třikrát samostatně vlézt a psát, nevidím, že by tě někdo urážel, ve varování máš důvod a já jsem se ptal proč 3x, jestli tě toto uráží, tak mi tě je líto

Do viacerich tem to ano ved je ich tam 12-15 su rozne a riesilo problem viac ludi nezakladal ich jeden a ten isty clen.Ale tie 3 zasebou to ostalo vysiet.To sa nehnevaj teba som nemyslel ze urazas spytal si sa v pohode normalka , myslel som profa odstavil ma bez toho aby som to vysvetlil.Tak potom ked sa bude musiet zapajat do jedneho temata tak ostatne blokujte a treba asi oznacit co a kde sam moze pisat a kolko slov napisat to bude asi super forum.Pomaly sa tu budem bat aj odpisat alebo nieco napisat.

Neviem ci je to tu o rieseni problemou alebo vyhladavani inych problemov bud chyb pravopisnych alebo co napise ten alebo onen a ako to napisal co s riesenym problemom nema absolutne nic spolocneho.Alebo niekto napise uplne banalnu vec na riesenie problemu no a tzv.super profici ho idu oskalpovat "co to pise za blbosti ved to vie posledny idiot!Este raz pardon profici opat nemyslim teba jakre pises v pohode pomahas.

Riesme problemy a nevyhladavajme problemy to je asi vsetko.

Emo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kr-vo, dobre vdaka za radu tocis to tu dookola to iste nechame to uz tak nikam to nevedie ospravedlnil som to je asi vsetko.

ty vo-e, stačí se zeptat jen jednou nic víc nic míň, to se na poště nebo bance jdeš ptát taky ke všem přepážkám na jednu a tu samou věc, nech toho vyskakování, jestli se ti to nelíbí, tak sem nechoď
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdarec chlapi, nechci zakládat nové téma, tak to píšu sem. Svítí mně kontrolka AirBagu. Elektricky je vše v pořádku. Kamarád, co zkoušel VAG 3.04, otevřel jeho řídící jednotku i přes varování. (které potvrdil) Našel jsem, že je potřeba přehrát soft v této RJ. A tak bych se chtěl zeptat, jestli to tady někdo na moravě umí.

Předem díky za reakce, mám loňskou slivovici...

Jíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bez príčiny mi včera začala po naštartovaní svietiť kontrolka airbagu,ked som to uvidel vypol som motor po chvíli som naštartoval znova kontrolka zhasla ale vzápätí sa rozsvietila znova. Opakovalo sa to dokola.

Dnes som napichol auto na VAG a v RJ airbag bola závada:

Nemohu dekodovat nenatažen soubor CODE

3210-nemohu dekodovat nenatažen soubor CODE sporadicka

Po vymazaní chyby je všetko OK kontrolka po naštartovaní zhasne.

Pozeral som vo VISe a aj v DP ale také číslo závady som nikde nenašiel

Stretol sa s takou závadou už niekto? Žeby predzvesť odchádzajúcej RJ airbagov alebo iba náhodná chyba. :kuk:

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pri prvom napichnutí na VAG v pamäti zapísané niečo v v tom zmysle,že chyba nemôže byť zapísaná lebo nie je spojenie alebo RJ nepozná takú chybu. Vymazal som to vybral som bag sú tam dva žlté konektory a dve kostry vytiahol som ten kon. z krúžku pozrel nič na ňom nebolo tak som to zložil naspäť a prečítal pamäť bola tam chyba 00588

Takže bude najskôr vadný niektorý konektor pretože chyba už nejde vymazať kontrolka svieti stále.

má niekto typ ako zistiť kde je to prerušené?

post-1954-1219166998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIkino ja mam zase stale tento problem :(

Pisane Proforom:

Dnes som sa trápil s diagnostikou RJ airbagu.

Toto sú chyby ktoré sú v pamäti závad

00532 chyba jedná o nízkom napätí na svorke 15

01299 sporadická chyba - chyba komunikácie CAN BUS

00588 airbag igniter N95 resistance value too large - hlási odpojenie odpalovača na vodičovej strane resp nekonečný odpor

65535 control module malfunctioning - vadná RJ

Venoval som sa teda kontrole vedenia k odpalovaču a sledoval som blok meraných hodnôt na RJ ABG, odpinoval som vedenie pred krúžkom a premostil odporom. Stále tá istá hláška - too large. Skratoval som ich, hláška sa zmenila na too small z čoho usudzujem že kabeláž je ok pretože aj ukostrenie jednotlivých pinov a napojenie na 12V je diagnostikovatelné a zobrazované v meraných hodnotách.

Takže zrejme vadná RJ ked nevie rozoznať iný stav ako skrat alebo pripojenie na plus či kostru.

Možno by pomohol reset respektíve flash nanovo ako sa to čo som čítal na internete robí po vystrelení airbagov ale neviem či je to soft alebo hw chyba.

Je tu niekto kto vie flashnúť rj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ako vidím ty to máš trochu zložitejšie .

Ja som pozeral tie prvé konektory čo sú pod bagom, ten na bagu ani neviem či sa dá odpojiť je to tam akési divné ale na môj vkus je to nejaké volné.

Ten druhý koniec čo je strčený do krúžku vyzerá ok ale chcelo by to premerať ale sa bojím aby som ho neodpálil. Cez víkend asi vytiahnem aj krúžok a uvidím.

Ozaj a okruh airbegu nemá žiadnu poistku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ako vidím ty to máš trochu zložitejšie .

Ja som pozeral tie prvé konektory čo sú pod bagom, ten na bagu ani neviem či sa dá odpojiť je to tam akési divné ale na môj vkus je to nejaké volné.

Ten druhý koniec čo je strčený do krúžku vyzerá ok ale chcelo by to premerať ale sa bojím aby som ho neodpálil. Cez víkend asi vytiahnem aj krúžok a uvidím.

Ozaj a okruh airbegu nemá žiadnu poistku?

ABG ma poistku,ale ja ani len netusim co to moze u mna byt..Dusko si mysli ze RJ..ale potrebujem este zopar odbornych napadov..kym vysolim 4 litre za rj abg..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som ten môj ABG poriešil. :) premeral som všetky vodiče a konektory všetko OK.Zhodil som aj volant a meral som krúžok tiež v pohode.Tak som to nasypal naspäť pripol Vag a zmazal chybu,ale kontrolka stále svietila a chybovej pamäti nebola žiadna chyba.Točil som volantom od dorazu na doraz buchal po nom načítaval pamäť znova a znova nič nepomáhalo. potom som išiel pozrieť do DP či nie je treba ešte niečo nastaviť VAGom po cca 20 min. som zapol klúčik v zapalovaní a kontrolka nesvietila, načital som znova chyby nič zaznamenané a už je to OK.Nevie niekto prečo sa to tak divne chovalo?Myslím to že chyby nebolo a kontrolka svietila.

A ešte prezradí niekto ktorú poistku používa airbag?

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...