Přejít na obsah

Turbo z VRS do 2.0Tdi 103 kw


pista773

Doporučené příspěvky

Zdravim...som tu novy,dost vela casu som tu stravil hladanim jednej info ale nenasiel som...

chcem sa opytat ci bude pasovat turbo z leona 170k alebo z vrs 170k do obycajnej octavie 2.0tdi 140k r.v.2005,???

inac moja octavia je na chipovana takze slape uz teraz ako VRS-ka,iba to moje turbo velmi piska a chcem ho vymenit,,,

len chcem vediet ci sa mi tam oplati zhanat VRS kove (ci to este trochen zvysi vykon,) alebo staci

obycajne zo 140k modelu....Velmi pekne dakujem,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim tak mi odislo turbo na Octavii II, 2.0 Tdi 103 kw mr. 2006 a už sa nikdy nevráti, napadlo ma či by mi tam paslo turbo z RSky 125kw a či by stačila len nejaká menšia úprava RJ a mohlo by to chodiť, má s tým niekto skúsenosť ? prípadne poradte kde zohnat také turbo a či je lepšie kúpiť nové alebo aj repas ktorý asi bude lacnejší. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal chip a odje.alo mi to turbo lebo bolo zanesene a nedal som ho vycistit a boli tam vysoke tlaky, vedel by si mi doporucit nejake hybridne turbo s ktorym by nebolo moc prace ho tam dopasnut ? povedzme ze by sa pouzili zvody z garreta na to priruba a ten hybrid..

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal chip a odje.alo mi to turbo lebo bolo zanesene a nedal som ho vycistit a boli tam vysoke tlaky, vedel by si mi doporucit nejake hybridne turbo s ktorym by nebolo moc prace ho tam dopasnut ? povedzme ze by sa pouzili zvody z garreta na to priruba a ten hybrid..

být tebou kontaktuji BH motor jsou to borci tuším z Bratislavy .domluvíš se s nima.je to odskoušený kontakt.umí to žádný problém,nemusíš mít strach,že se ti potom něco rozsype.po úpravě ti dají graf výkonu a toč. momentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...