Přejít na obsah

Fabia-výměna hlavice řadící páky


Ttom

Doporučené příspěvky

Jestliže chceš vyměnit jen hlavici tak musíš vycvaknout dole rámeček s manžetou, sundat manžetu. Hlavici budeš muset na tyčku asi přilepit aby se Ti netočila. Teď si nejsem jistý zda jsou stejné průměry tyčky...

Každopádně pytel je jiný ten Ti určitě pasovat nebude. Buď si nech ušít nový nebo vyměň jen hlavici, ale stejně to nebude vypadat moc dobře protože OII má jiný tvar a ten kroužek ve kterém drží kůže je tvarovaný pro hlavici z OII.

Podle mě bude lepší když si seženeš černou řadičku z Fabie s chromovanou plaketou :)

Přehazovat to mezi autama není nic těžkého, ale mixovat manžetu s hlavicí jiného typu... to nevypadá moc pěkně :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chcel by som si vymeniť rýchlostnú páku ale neviem ako.Origo je hranatá ale všade v obchodoch sú len kruhové.Neviem ako by to pasovalo na tú pôvodnú manžetu alebo treba vymeniť aj tú?

Editováno: , autor: rjozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to robil nedávno ta manžeta dolu ide je zacvaknuta takým plastovým ramčekom. Uvidíš ho keď vyhrnieš manžetu,ale ide to ťažko musíš to podpáčiť a stiahnuť ten ramček. Opatrne aby si ho nezlomil.Pozri sem ja som to vyriešil takto: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=25895

Je to posledný príspevok.

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie neorigo paky sú z velkou dierou a maju viac plastových vložiek na rôzne priemery pák. Doťahujú sa pomocou červikov na imbus ten sa však hneď strhne.Ja som ich vymenil za klasicke 5mm.tie sú tvrdšie dostať ich kúpiť kde predávajú spojovací material!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Předělával někdo z vás řadící páku? Já tam mám takovou tu gumovou klasiku, chtěl bych tam vrazit řadičku z OII, tu chromovou. Co vy na to? Teda nejde mi ani o to jestli to jde, určitě to jde. Ale takhle, potřebuju tam tu původní manžetu nechat a vyměnit jen hlavici. Jde tam plast zespoda nějak bez poškození rozdělat a pak zase zadělat?

Editováno: , autor: Gerrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělával někdo z vás řadící páku? Já tam mám takovou tu gumovou klasiku, chtěl bych tam vrazit řadičku z OII, tu chromovou. Co vy na to? Teda nejde mi ani o to jestli to jde, určitě to jde. Ale takhle, potřebuju tam tu původní manžetu nechat a vyměnit jen hlavici. Jde tam plast zespoda nějak bez poškození rozdělat a pak zase zadělat?

Já mám v f1 páku z o2 kůže chrom 5kvalt.Musíš z ní jen sundat ten rámeček dole a přidělat to na rámeček z fabky.Pak stačí jen vyměnit.Je to nejjednoduší.Zejtra udělám fotos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...