Přejít na obsah

Dilema. Vymenil som Stream za Bolero. Otazka!


Doporučené příspěvky

Aha to mi je divne. Nemoze to byt tym ze uvazujem ze este chcem domontovat cuvacie senzory? A este mam otazoku ked uz sme pri tej gateway. Rozmyslam aj nad originalnym bluethoot handsfree. A pocul som gateway k handsfree je pod spolujazdcovou sedackou. No ale ja ju neviem najst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha to mi je divne. Nemoze to byt tym ze uvazujem ze este chcem domontovat cuvacie senzory? A este mam otazoku ked uz sme pri tej gateway. Rozmyslam aj nad originalnym bluethoot handsfree. A pocul som gateway k handsfree je pod spolujazdcovou sedackou. No ale ja ju neviem najst.

Tak to bude asi tím, že ji tam nemáš-není to v seriové výbavě. Ale tady na fóru se sem tam objeví-něco kolem 4 tis + anténa + kabeláž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím. Mám v autě s jednoDIN přípravou Bolero a zapojené pomocí podobného adaptéru jako prodává Škodovka (dělaný doma). Hraje to dle mého mínění dobře. Proto se ptám jak vypadá výše zmiňovaná frekvenční vyhýbka a kde jde koupit. A nebo jakou druhou anténu použít a kde v autě je umístěná? Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...