Přejít na obsah

Samozatmívací zrcátko+ dešťový senzor


johnweb

Doporučené příspěvky

Zdravím,

bohužel se mi na mé OII stala nehoda a mám rozbité čelní sklo. Proto přemíštím že při výměně bych si nechal namontovat deťový senzor a samozatmívací zrcátko. Najde se tu někdo kdo by to zvládl?

V případě že ano, prosím ozvěte se na tel: 725338715.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, vadí mi moje obyčejné vnitřní zrcátko, oslňují mne občas, a když jsme museli dříve jezdit Oply, ty to měly automaticky /Astra, Vectra/. 

Dá se takové zrcátko koupit ? Nikdy jsem moc nestudoval, jak to funguje, musí to mít nějaké napájení ? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je som dal v auto-skle nalepiť iba držiak zo starého skla čo tam mali rozbité a stálo ma to 6€

zrkadlo z vrakáča za 30€ aj s konektorom a chodí to OK.

Dažďový nemám ani my nechýba. Na zrkadlo je dôležité dať napájanie po otočení kľúča a funguje -Tý zručnejší si privedú a zapoja aj ovladanie od vnútorného osvetlenia a spiatočky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No normálne si nalepíš držiak  senzora (1K0845543) vedľa speťáku (postupov je tu plný net napr. bratia Poliaci)

http://forum.skodaclub.pl/post147790.html 

Dokúpiš ešte kritiky  1T0 955 737 Y 20A a 1T0 955 738 Y 20 s W Tourana. Potom  čakáš kým sa ti nerozbije sklo a dáš senzor do originál držiaku speťáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vec názoru nikoho nepresviedčam aby to tak spravil, ja som len chcel pomôcť ľudom ktorý chcejú nejaké vylepšenia ale za rozumný kompromis.

 

P.S. Dažďový senzor funguje aj ako svetelný senzor čiže dal som aj prepínač s AUTO (dokonca netreba ťahať ani kábel z vypínača do BCM, respektíve u mojej OII tam už bol  :kol-28:  ) a nakódovať.

 

Moje náklady: 20 E vypinač s funkciou auto (fórum); 30 E senzor (fórum); držiak senzoru, krytky senzoru, primer, lepidlo, konektor, piny, kabel....20E (skoda)  

 

Suma sumárum za 70 EUR mám AUTO svetla + Coming a Leaving home  a AUTO stierače :kol-33:  .

post-1850-0-42076600-1364319783_thumb.jp

post-1850-0-00817100-1364319808_thumb.jp

post-1850-0-14679600-1364319835_thumb.jp

Editováno: , autor: RELAX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Dokoncil som dazdovy/ svetelny senzor + samostmievacie spatne zrkadlo. Robil som to bez vymeny skla a vsetko funguje normálne aj ked sklo pod senzorom nie je v najlepsom stave. Ak je zaujem urobim foto. Jedno co ma sklamalo je to ako mi v autoskle nalepili drziak...kedze pod drziakom nie je cierny raster, nevyzera to velmi elegantne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...