Přejít na obsah

Xenonové svetlo


tappaja

Doporučené příspěvky

Pratele poradte,

pritelka byla na garancce a protoze byla na dilne a je to holka vsimava, nasla jednu zavadu-nezavadu.

Popravde receno nevim, jestli to zavada je, a tak bych chtel poprosit majitele RSek, aby se podivali do svetel a rekli mi, jestli tam maji obe krytky cocek, popripade jestli by nekdo nevedel, k cemu tam je (jestli to oddeluje nejak hermeticky prostor paraboly?), nebo jestli tam neni schvalne? Nejak me nenapada, proc by nemela bejt i na tom druhym.

Takze vlevo neni, vpravo je (ze by to bylo na prave strane kvuli ty fajfce co ma svetlo kreslit, tomu taky neverim)

Pro nazornost prikladam foto

post-10-1151522122.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
mám obě světla jako prvně dáváný obrázek - určitě řešit!! To sou mi věci teda! :o

Jinak přítulkyně je sakra bystrá osůbka  :)

No to je, kdo by taky mel znat lip svy auto nez ona? ;)

jinak dikec za kouknuti.

pravda, pravda :D

nemáš zač ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

to jsem já, od toho auta. Fakt jsem to nikdy tak podrobně nezkoumala. Svítí to, žádný vliv na optiku to rozhodně nemá, je to asi jenom ochrana. Je zajímavé, že si toho nikdo na výstupní kontrole v MB nevšimnul :angry:

No a já si toho všimla až včera v tom servisu. Je to vidět jenom hooodně zblízka. ;)

Volala jsem teď do Mladé Boleslavi, jak to tedy je, prý mi to zjistí a zavolají, no, nevím.

Každopádně díky za zájem, je to takovej podivnej problém :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

to jsem já, od toho auta. Fakt jsem to nikdy tak podrobně nezkoumala. Svítí to, žádný vliv na optiku to rozhodně nemá, je to asi jenom ochrana. Je zajímavé, že si toho nikdo na výstupní kontrole v MB nevšimnul :angry:

No a já si toho všimla až včera v tom servisu. Je to vidět jenom hooodně zblízka. ;)

Volala jsem teď do Mladé Boleslavi, jak to tedy je, prý mi to zjistí a zavolají, no, nevím.

Každopádně díky za zájem, je to takovej podivnej problém :wacko:

Pokud je v záruce tak to bude v pohodě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Ahoj,

to jsem já, od toho auta. Fakt jsem to nikdy tak podrobně nezkoumala. Svítí to, žádný vliv na optiku to rozhodně nemá, je to asi jenom ochrana. Je zajímavé, že si toho nikdo na výstupní kontrole v MB nevšimnul :angry:

No a já si toho všimla až včera v tom servisu. Je to vidět jenom hooodně zblízka. ;)

Volala jsem teď do Mladé Boleslavi, jak to tedy je, prý mi to zjistí a zavolají, no, nevím.

Každopádně díky za zájem, je to takovej podivnej problém :wacko:

pokud by se cukali, můžu nafotit svoje xenony a poslat jako podporu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za podporu!

Tak mi volali z Boleslavi. Situace je taková, že v jednom období dodavatel xenonů nedával do světel tyto ochrané krytky. Ale pořád platí, že tam být mají.

Takže se asi stalo to, že se mi sešly na autě levá a pravá lampa jiného data výroby. Inu, stane se. Poslala jsem fotky, VIN apod., a oni se mi vyjádří, zatím to vypadá na výměnu.

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...