Přejít na obsah

Dodatečná montáž ESP


Andrews

Doporučené příspěvky

nj, ja sem asi jinej, ale vzdycky sem rad kdyz slysim nazor z vice(cim vic, tim lip) stran a pokud je pro tebe nazor servisu roven nazoru jedny pani, tvoje vec...

Tady jsi se docela nachytal vid :D ?

Doporucuji Ti, aby jsi si precetl sva vlastni slova o nekolik radku vyse, kde zpochybnujes vyjadreni autorizovaneho servisu k TMP "...cos cekal, ze ti reknou, kdyz se jich na to zeptas...". A vzapeti se na ten servis odvolavas, he :D

Rad a naposledy Ti zde vysvetlim, ze co se tyka TPM, ridim se zde vlastni zkusenosti (tou nejlepsi !), a jsou me zcela putna Tve, asi z palce na noze vycucane dedukce a "nazory" od "...jedne pani, ktera povidala...".

Tim bych to opravdu opakovane ukoncil, a prosim, prosim, jiz se takto jednoznacne vyjadruj jen k necemu, o cem skutecne neco vis, aby jsi se dal tak neztrapnoval nejakymi posbiranymi "nazory" :(

Nemam vubec nic proti konstruktivni diskuzi, ale Tve agresivni vypady, ktere nerespektují zkušenosti ostatních, a jen stále melou svou s tim nemaji nic spolecneho. Mezi nami devcaty, jiz mnohokrate jsem se setkal v tech nejautorizovanejsich autosalonech s tou nejvetsi a nejarogantnejsi hlouposti a ignoranci. Tak si to prosim preber ;)

nachytal? ja ten pocit nemam covece. kdybys totiz pozorne cetl, tak pisu, ze me jako zakaznikovi reknou vic nez tobe jako zakaznikovi. moje reakce na to cos cekal ze ti reknou byla na servis ve kterym ses ptal ty, takze ano, opravdu strasne jsem se nachytal. neboj, nemam IQ houpajiciho se kone.

jinak nevim jak jsi prisel na to, ze nerespektuji jinej nazor, to v zadnym pripade, jen pisu, ze ke mne se dostaly naprosto opacny zkusenosti nez mas ty. uz tomu rozumis? ty jses spokojenej, ja vim, ze dalsich x lidi ne. nevim co ti na tom prijde k nerespektovani jinyho nazoru a tvoje jedna pani a mezi nami devcaty uz ani nejsou vtipny, takze te prosim o to, abys misto me urazel vyrokama, ze si neco cucam z prstu nekoho jinyho!

Ovidius: a co ti jeste schazi k tomu, abys dostal odpoved? ja myslim, ze vse jiz bylo receno, dodatecne lze namontovat naprosto vse, treba i 4x4, kdyz to zaplatis a servis bude ochotnej do toho jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidius: a co ti jeste schazi k tomu, abys dostal odpoved? ja myslim, ze vse jiz bylo receno, dodatecne lze namontovat naprosto vse, treba i 4x4, kdyz to zaplatis a servis bude ochotnej do toho jit

myslim ze kvuli temhle "konkretnim", v tomhle pripade tvejm radam se tohle nezakladalo a hadat se bezte do ....

tohle nikam nevede :wallbash:

prosim KOUDYho aby tuhle blamaz radeji uz zamklnul dik :clap::spam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíte chujoviny.Myslím,že každá drobnost je příjemná a tím to hasne.Měl jsem Superba 2,5 Eleganc kde byly světla ve zpětných zrcátkách které osvětlovaly prostor před dveřmi,samozatmavovací vnitřní zp.zrcátko a spousta podobných smyslů i nesmyslů.Teď mám 1,9 Comfort,tam to není a svět se nezboří,ale bylo to příjemné,tak proč né,že a pokud to má usnadnit řidičové starosti tak o to líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíte chujoviny.Myslím,že každá drobnost je příjemná a tím to hasne.Měl jsem Superba 2,5 Eleganc kde byly světla ve zpětných zrcátkách které osvětlovaly prostor před dveřmi,samozatmavovací vnitřní zp.zrcátko a spousta podobných smyslů i nesmyslů.Teď mám 1,9 Comfort,tam to není a svět se nezboří,ale bylo to příjemné,tak proč né,že a pokud to má usnadnit řidičové starosti tak o to líp.

tak tak -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

:smich:

neboj, vsechno jde, ale musis na to mit prachy nebo si to sehnat nejak bokem. namatkou tvoje pozadavky a ceny u dealera skody: ESP: 70tis Kč, Maxidot: 17tis Kč, parkovací senzory 15tis Kč(jen zadni s vizualni signalizaci na streamu), asistent rozjezdu je soucasti novyho ESP.

tudiz, jestli si vybiras auto, dej si to do nej rovnou a vyjde te to na tretinu toho, co bys do toho nasypal dodatecne, protoze dodatecne musis vse platit jako nahradni dil a ne jako rozdil od standardni vybavy

Mě by teda zajímalo, zda ESP jde dodatečně namontovat či nikoliv? A co by to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli jde dodatečně namontovat ESP, paket pro špatné cesty, maxidot, asistent rozjezdu nebo parkovaní senzory? A hlavně jestli je to za stejný peníze jak při objednání novýho?

ahoj co jsem se dočetl nedávno také někde na diskuzi, tak ty parkovací sensory jdou domontovat i dodatečně neorigo, připojí se to na žárovku zpátečky.. funkci to asi splní.. ale jako origo od škody to asi fungovat nebude.. co se týče toho ostatního nevím, kabely by proto měly být teoreticky natažený... je jen otázka kolik bude stát pořízení těch věciček na koncích kabelů.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj co jsem se dočetl nedávno také někde na diskuzi, tak ty parkovací sensory jdou domontovat i dodatečně neorigo, připojí se to na žárovku zpátečky.. funkci to asi splní.. ale jako origo od škody to asi fungovat nebude.. co se týče toho ostatního nevím, kabely by proto měly být teoreticky natažený... je jen otázka kolik bude stát pořízení těch věciček na koncích kabelů.. :-)

nikde žádná příprava kabeláže není, vše se musí dodělávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevíte někdo jestli jde dodatečně namontovat ESP, paket pro špatné cesty, maxidot, asistent rozjezdu nebo parkovaní senzory? A hlavně jestli je to za stejný peníze jak při objednání novýho?

Tak nevím, zda je to pro tebe ještě aktuální.

ESP dodělat jde cena cca 10 tis. (použité díly)

paket taky jde cenu nedovedu odhadnout.

asistent rozjezdu jde, pokud koupíš správné díly na ESP, tak tě nebude stát nic, to samé se týká i kontroly tlaku pneu. Když si doděláš tlačítko, máš i kontrolu.

parkovací taky jdou, cenu neznám a ani nedokážu odhadnout. Záleží, jestli chceš jen zadní a nebo i přední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...