Přejít na obsah

Jaké ET ???


Klon

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás majitelé ŠKODY.

Chtěl bych se Vás zeptat jaké jde použít nejmenší ET ? Bez toho abych musel upravovat blatníky apod....Chtěl bych mít kola trochu vystrčené ven takže nízké ET...

Dále by mě zajímalo jestli to bude jiné třeba u 15" 16" 17"...

Byl bych moc rád kdyby sem někdo dal i fotky jak to má,abych měl představu...

Všem moc děkuji a pokud to tu někde je tak se omlouvám,ale našel jsem jen neúplné informace,které by mi moc nepomohly...

Bylo by dobré kdyby to bylo vše pohromadě,aby měl člověk představu,protože co si budeme povídat,tak Al kola + pneumatiky není nic levného a koupit špatně pak hodně zamrzí.

Ještě jednou děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tyto pneumatiky nejsou zapsány. Musel bych typový list a nechat přepsat a to nechci...

Chtěl bych vědět jaké nejmenší ET by tam šlo bez uprav a to na pneu co jsou zapsány a to : 195/65 R15 205/55 R16 225/45 R17

Dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tyto pneumatiky nejsou zapsány. Musel bych typový list a nechat přepsat a to nechci...

Chtěl bych vědět jaké nejmenší ET by tam šlo bez uprav a to na pneu co jsou zapsány a to : 195/65 R15 205/55 R16 225/45 R17

Dikec.

Aha, myslel jsem, že ti jde právě o to, co se tam vejde a ne o to, co máš napsané v techničáku (protože v něm je pro 17" tuším ET54 nebo 52).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...