Přejít na obsah

centrální zamykání


jiripanther

Doporučené příspěvky

Zdravím,mám takový dotaz.

Koupil jsem Fabii 1,2 HTP 47kW 2004 a původní majitel nechal vymontovat veškeré zámky v autě a funguje otevírání jenom na cenrální zamykání přes dalkový ovladač.

Co když se stane že se vybije v autě autobaterie a dálkovým ovladačem neotevřu auto.

Je nějaká možnost to otevřít..? Nebo se bude muset něco mechanicky poškodit. (dveře,kapota.??).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív se stane to že nenastartuješ než že neodemkneš. Fabie když nechaš otevřené dveře tak to světlo sama zhasne asi po 20 minutách. Spíš bych se bal o baterii v ovladači. Nebo si nech dát zamek na dveře k řidiči jde tam jakýkolyv z fábie dá se nastavyt ke klíči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja take nemam na aute zadne zamky, uz nekolik let a tuk tuk tuk, zadny problem, i kdyz jsem mel totalne vymlacenou baterii, tak slo dvere dalkacem otevrit. Az jsem cumel.

I kdyz ja zamky nemam zaslepeny, tak souhlasim. Baterka K.O. otevreni dalkacem O.K. a dal ani tuk. Jen kolega a kabely.

Jen se divim, ze baterie v dalkaci drzi jiz treti rok. Mam dokoupeno origo prislusenstvi SKODA a jezdim takrka denne.

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...