Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, tak sraz už je za dveřmi a ono se tak rozpršelo :feve: ale tak co, hospůdka to jistí. Jinak dneska fakt smolný den....došla mi na cestě nafta asi 3km před benzinkou, přitom dojezd mi to ukazovalo 30 Km, tak jsme myslel, že to bez problému vyjde. Na benzinku mě pak odtahl kamoš a když jsem natankoval, tak jsem zkusil několikrát otočit klíček aby si to natahlo, a pak až nastartovat a nic, nejde to! Teď tu sedím nešťastný u fóra a hledám jak velký je to problém a jak to vyřešit. Protože jestli se to zítra nezprovozní, tak se můžu se srazem rozloučit a to teda fakt nechci :-( Vím, že to sem nepatří, ale jestli má někdo taky zkušenost nebo umí poradit, tak bych byl rád, jinak je to 1.9 Tdi 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak pokud mi to vyjde tak se na Vás přijedu v sobotu podívat, (samozřejmně s přítelkyní) popř. pokud bude ubytko tak bych i přespal.Jen se zeptám, bude tam mít někdo VAG?

Koukej dorazit, ať zachráníš Brno, když se ostatní kluci ani neozvali. :feve::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, tak sraz už je za dveřmi a ono se tak rozpršelo :feve: ale tak co, hospůdka to jistí. Jinak dneska fakt smolný den....došla mi na cestě nafta asi 3km před benzinkou, přitom dojezd mi to ukazovalo 30 Km, tak jsme myslel, že to bez problému vyjde. Na benzinku mě pak odtahl kamoš a když jsem natankoval, tak jsem zkusil několikrát otočit klíček aby si to natahlo, a pak až nastartovat a nic, nejde to! Teď tu sedím nešťastný u fóra a hledám jak velký je to problém a jak to vyřešit. Protože jestli se to zítra nezprovozní, tak se můžu se srazem rozloučit a to teda fakt nechci :-( Vím, že to sem nepatří, ale jestli má někdo taky zkušenost nebo umí poradit, tak bych byl rád, jinak je to 1.9 Tdi 2005.

Tak to je divné,protože já jsem to co popisuješ udělal schválně a jel jsem až do mrtva.Pak to chcíplo a napsalo mi to motor do dílny.Dolil jsem naftu a asi třikrat dlouze natočil a bez problémů to naskočilo a žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Konečně jsme se rozhoupali a tak Vás zveme všechny, co máte zájem se zúčastnit klubového srazu superbů.

Termín konání: 14.5. - 15.5.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/autocamping/o-spolecnosti/atc-vranovska-plaz.html

Pánové a případně dámy, po konzultaci s Víťou, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila do neděle 1.5.2011. Je to z důvodů rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit, ale ten základ se bude v pondělí 2.5.2011 závazně potvrzovat Autokempu na Vranovské pláži.

Děkujeme za pochopení. Richard a Víťa :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + ? zatím není upřesněno

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby) ??? :feve:

CAJDA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PASSPORT5

MARCUSV + ? (jedna noc chata po dvě osoby)

ACE VENTURA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

BADD + 1 (dvě noci chata po dvě osoby)

Aby jsme to měli pořád na očích :):) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, tak máme podezření, že jsi tu předělávku kuchyně schválně tak načasoval, to víš, že zákusky od Tvé paní nemají konkurenci, ale chápeme to!!!:smich::palec2: Tak dopoledne na viděnou! Hokej nekomentuju, stalo se, ale zítra o tom určitě nebudeme vědět!:smich: :smich: :smich:-_-:band:kol-131:

Jinak Pétě velké díky už dopředu :palec2::)

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vick: Já to zkusil jen dvakrát protočit, a pak jsem to nechal abych to nezkurvil. No a ráno k tomu nastoupil mechanik, řekl, že to není problém a na páté nastartování to chytlo, takže už je to OK. Akorát jsem nestihl umýt auto atd...takže zítra mě čeká hodně brzké vstávání. Mno nic, ale těším se už na sraz. Jen aby to počasí nezlobilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my už taky doma, samozřejmě byla zastávka v Lechovicích u Bazalů na oběd ( na spravení ), pak ještě Ikea Brno. Jinak sraz jako vždy SUPER , máme 2 nové členy , tak snad jen, aby je to brzy neomrzelo a jezdily s náma i na další srazy! A ňáky fotky dodám pozděj ... ještě mi :wacko:........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsme taky doma a teď si lížeme rány. Doma nás čekal úžasný oběd, proto jsme jeli rovnou. Díky všem za účast, bylo to seper a na podzim si to pro velký úspěch určitě zopakujeme. :palec2: Fotky samozřejmě dodám, až se trošku srovnám. :)

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...