Přejít na obsah

Ztrzeny zavit sroubu sedacky v podlaze


NoiseR

Doporučené příspěvky

Ten v levo je nový, ale hlavně , že je to venku....

Ještě dotaz, chci sedačku vyndat, v montážním návodu píšou, že se musí odpojit baterka, a pak odpojit svorkovnici od bočního airbacku, a při montáži zpět, než se připojí baterie musí být zapnuto zapalování.... máte s tím někdo zkušenosti? nebo stačí jen odpojit svorkovnici pod sedačkou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec kluci Fábiáci,

poraďte mi kde mám serhnat ten náctaves XZN 10 na povolení sedačky??? Víte o nějakým e-shopu, kde bych si ho objednal??

Můj kámoš má ve Fábce prasklou kostru sedadla. Nutně tu sedačku potřebuji vyndat. Obešel jsem kšefty u nás v okolí a nic...

PS: ve škodovce chtějí za opravu sedáku 8 táců a ve druhé už 11 000,-

Raději si odpovím sám. Právě jsem ho našel tady...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

No tak to vidíte že jsem se na to raději nevysr.... Chtěl jsem si u spolujezdce dát pod sedačku kastlík na otvírání. Podařilo se mi povolit 3 šrouby a u toho 4týho se urvala matka pod kolejnicí. Jsme z toho na švestku protože ho nemám venku celej a sedačku tím pádem taky nemůžu vyndat, no ale nejhorší na tom všem je že mi ten šroub s tou matkou při jízdě neskutečně drnčí a pije krev.

Takže pokud by nějaká dobrá duše měla nápad co s tím tak pište. Já jsem už rezignaval a jezím s drnčící sedačkou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to vidíte že jsem se na to raději nevysr.... Chtěl jsem si u spolujezdce dát pod sedačku kastlík na otvírání. Podařilo se mi povolit 3 šrouby a u toho 4týho se urvala matka pod kolejnicí. Jsme z toho na švestku protože ho nemám venku celej a sedačku tím pádem taky nemůžu vyndat, no ale nejhorší na tom všem je že mi ten šroub s tou matkou při jízdě neskutečně drnčí a pije krev.

Takže pokud by nějaká dobrá duše měla nápad co s tím tak pište. Já jsem už rezignaval a jezím s drnčící sedačkou. :)

me se tohle stalo az pri zandavani sedacky zpet. no je nutne dostat se pod koberec ( rozebrat prahy ). nechal jsem to na servisu ( 1000 kc ). preci jen je s tim prace jak na kostele.

jo a baterku jsem neodpojoval, kdyz jsem to mel venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to vidíte že jsem se na to raději nevysr.... Chtěl jsem si u spolujezdce dát pod sedačku kastlík na otvírání. Podařilo se mi povolit 3 šrouby a u toho 4týho se urvala matka pod kolejnicí. Jsme z toho na švestku protože ho nemám venku celej a sedačku tím pádem taky nemůžu vyndat, no ale nejhorší na tom všem je že mi ten šroub s tou matkou při jízdě neskutečně drnčí a pije krev.

Takže pokud by nějaká dobrá duše měla nápad co s tím tak pište. Já jsem už rezignaval a jezím s drnčící sedačkou. :)

me se tohle stalo az pri zandavani sedacky zpet. no je nutne dostat se pod koberec ( rozebrat prahy ). nechal jsem to na servisu ( 1000 kc ). preci jen je s tim prace jak na kostele.

jo a baterku jsem neodpojoval, kdyz jsem to mel venku.

Dík za info takže se tam dá dostat. Tak to já už si s tím poradím. Já myslel že je to absolutně bez šance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...