Přejít na obsah

Co vadí policajtům


Aidolon

Doporučené příspěvky

jak říkáme my (tj. studenti práv) "nullum crime sinne lege" aneb česky není zločinu bez zákona.

Prosím tě, ta práva studuješ v Jedličkárně? Než začneš dělat chytráka a všechny nás tady ohromovat, tak se to nauč psát správně, jo? Nulum crimen sine lege.

chichi uteklo mi jedno n tam kam nepatřilo, to holt bude tou únavou. Už jsem to psal vleže atd... No u zkoušky by mi to ale nepomohlo -_- takovéhle výmluvy. No co, učený z nebe nespadl :p A v Jedličkárně nee, ale na VŠ. Jinak se moc stydim a hambim, ale mám prázdniny, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chichi uteklo mi jedno n tam kam nepatřilo, to holt bude tou únavou. Už jsem to psal vleže atd... No u zkoušky by mi to ale nepomohlo -_- takovéhle výmluvy. No co, učený z nebe nespadl :p A v Jedličkárně nee, ale na VŠ. Jinak se moc stydim a hambim, ale mám prázdniny, ne?

E-e. měl jsi tam navíc 1x l, 1x n a to ti chybělo jinde. Čéče, to bys měl umět jako když bičem mrská... ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chichi uteklo mi jedno n tam kam nepatřilo, to holt bude tou únavou. Už jsem to psal vleže atd... No u zkoušky by mi to ale nepomohlo  -_-  takovéhle výmluvy. No co, učený z nebe nespadl  :p  A v Jedličkárně nee, ale na VŠ. Jinak se moc stydim a hambim, ale mám prázdniny, ne?

E-e. měl jsi tam navíc 1x l, 1x n a to ti chybělo jinde. Čéče, to bys měl umět jako když bičem mrská... ;)-_-

Mnooo nikdo není dokonalí, ne? To í je SRANDA!!!!, vim že tam má být ý :smich::smich: Ale umět bych to měl, no. A odkud to znáš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo nikdo není dokonalí, ne? To í je SRANDA!!!!, vim že tam má být ý :smich::smich: Ale umět bych to měl, no. A odkud to znáš ty?

Znám těch blbostí více....ne bis in idem / nulla poena sine lege / in dubio pro reo / in dubio mitius / ingnorancia iuris non excusat....etc........odkud asi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo nikdo není dokonalí, ne?  To í je SRANDA!!!!, vim že tam má být ý  :smich:  :smich:  Ale umět bych to měl, no. A odkud to znáš ty?

Znám těch blbostí více....ne bis in idem / nulla poena sine lege / in dubio pro reo / in dubio mitius / ingnorancia iuris non excusat....etc........odkud asi... ;)

Z Mongolska predpokladam? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo nikdo není dokonalí, ne?  To í je SRANDA!!!!, vim že tam má být ý  :smich:  :smich:  Ale umět bych to měl, no. A odkud to znáš ty?

Znám těch blbostí více....ne bis in idem / nulla poena sine lege / in dubio pro reo / in dubio mitius / ingnorancia iuris non excusat....etc........odkud asi... ;)

jasné jasné, postih v téže věci jen jednou, žádný trest bez zákona, v pochybnostech pro obžalovaného, v pochybnostech postupovat mírněji, neznalost zákona neomlouvá atd, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, latina, tak to me z patra napada trebas audentes deus ipse iuvat, ale uz sem gramatiku totalne zapomnel  :)

Odvážnému bůh přeje? -_-

Myslim, ze to je odvaznym, ale jistej si rozhodne nejsem, ale umis icon_cool.gif Ja mel hodinu tydne, 1 rok :)

2Davon: kdyz mas na aute trebas 205/55/16 a rezervu 195/65/15, tak to nemuze vadit, obvod to ma stejnej, tim padem dle vyhlasky ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, latina, tak to me z patra napada trebas audentes deus ipse iuvat, ale uz sem gramatiku totalne zapomnel  :)

Odvážnému bůh přeje? -_-

Myslim, ze to je odvaznym, ale jistej si rozhodne nejsem, ale umis icon_cool.gif Ja mel hodinu tydne, 1 rok :)

2Davon: kdyz mas na aute trebas 205/55/16 a rezervu 195/65/15, tak to nemuze vadit, obvod to ma stejnej, tim padem dle vyhlasky ok.

Presne tak to mam, takze ve vyhlasce se to tyka ze musi byt zachovan obvod kola? Tak to je snad OK! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak to mam, takze ve vyhlasce se to tyka ze musi byt zachovan obvod kola? Tak to je snad OK! ;)

Akorat me napada, ze musis mit vlastne na naprave stejnej vzorek, takze teoreticky ty prumery jsou ok, ale musis mit zaroven stejnej vzorek, coz uz je slozitejsi ;) A ma to asi malokdo. Ja mam na 16" Dunlopy a na rezerve Continentalku, by asi poznali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle píšou:

náhradní kolo (ráfek s pneumatikou), které je dostatečně upevněno v držáku zajišťujícím, že síla při snímání kola z držáku nebo vkládání do držáku nepřesáhne 490 N; v případě, kdy je na vozidle použito více rozměrů kol, musí být náhradní kolo použitelné pro všechny tyto rozměry nebo musí být vozidlo vybaveno náhradními koly pro všechny rozměry.

(2) Povinnost podle odstavce 1 písm. c) a d) a povinnost vybavení vozidla náhradními koly rozměrů podle písmene e) se nevztahuje na

a) vozidla, která mají opatřena všechna kola pneumatikami zvláštní konstrukce umožňující nouzové dojetí po defektu s indikací defektu v kterékoliv z pneumatik nebo u vozidel kategorií M 1 a N 1 s indikací defektu v kterékoliv z pneumatik, která jsou vybavena prostředky pro bezdemontážní opravu poškozené pneumatiky umožňující nouzové dojetí,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole to uz je trochu scifi ne, ze bych mel dodrzovat vzorek na naprave pri rezerve .. to kdyz jezdim jako prase a menim gumy kazdej rok, treba pokazdy za jiny, tak musim menit i na rezerve jo, tak to jako ne ..

Leda by tam byla vyjimka, kdyz je to ta rezerva ;)

Na to je jednoduchá odpověď, buď máš takzvané dojezdové kolo (rezervu), to je ta maá svině a nebo máš jako rezervu kolo, které odpovídá rozměrm zapsaným v TP, samosebou vše nahuštěno na nejvyšší hodnotu tlaku, kterou máš na vozidle. Musí tě s tím nechat dojet do servisu bez problémů a omezení. Omlouvám se, že to je psáno laicky a né dle zákona.

Co se týká fólií, tak tam to už snad všici známe, to je o té propustnosti světla či jak to je přesně + homologace.

Laďáky nou problém, pokud jsou homologovány, což vy kluci z 99,5% máte. Nemyslím si, že si je vyrábíte doma z lešenářských tubek :smich:

Co mám info od mých kamarádů od Policie, tak největší problém alkohol a omamné látky, rychlost a arogance, dále pak bihužel Městská policie, která si hraje na bohy.´

Teď jsem se ptal na ty rozměry kol a zde je odpověď:

kola jim až tak nevadí, nejlépe zapsat do TP a vozit fotokopii sebou

Každej z těch co znám razí stejnou teorii: pokud je řidič slušný a v pohodě, není to na první pohled opilec či feťák a není li arogantní a není li to závodník, tak není důvod ho prudit a zbytečně obtěžovat.

Samosebou i mezi němi se najde debil tak jako všude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...