Přejít na obsah

samozatmavovací zrcátko


horca

Doporučené příspěvky

Funguje to tak, že to musíš spustit. Zespodu zrcátka je tlačítko a musí se ti na spodním lemu zrcátka rozsvítit zelená kontrolka. Pokud nesvítí, je něco v nepořádku. Jinak mě stačí rozsvítit int. světýlko nad zrcátkem a už je to tmavé jak bota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žralok- Jako, že by to u tebe zatmavovalo samo a furt?? Já to mám v supu 2005 a měl jsem to i v Koktě 2007 úplně stejně. Teda máme na mysli to vnitřní??? To jsem teda ještě neviděl, asi jsem toho viděl ještě málo a to jsem si myslel, že už jsem viděl víc než jsem kdy chtěl:-)

Teda mám na mysli, že jsem to měl vždy s tlačítkem.

Editováno: , autor: Beetle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jste mě kluci dostali:-)

Žraloku, já z tvé první zprávy pochopil, že máš zrcátko bez tlačítka a stejně se ti zatmavuje.

Takže dedukuji a současně radím. Pokud máte zatmavovací vnitřní zrcátko, tak na něm máte i tlačítko, které ho vypíná a zapíná. Pro ty co ho mají, tak jestli je vypnuté, nebo zapnuté se pozná podle toho, že v jednom ze dvou okýnek, které jsou na spodní hraně zrcátka rozsvítí zelená dioda. Jinak funkce se dá jednoduše ověřit za tmy, když se rozvítí int. světlo v předu uprostřed. Já mám za chvilku zrcátko černé jako bota.

Takhle to mám já. Jestli to funguje někomu jinak, ať hodí kamenem.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, přidám svůj poznatek. Mám samozatmavovací zrcátko bez tlačítka, a stačí zakrýt čidlo na zadní straně a už to černá, což bych řekl že mám detekovat zda je noc a pak to teprve funguje. PS: stejně mám na zadním okně roletku takže je mi takřka na nic. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...