Přejít na obsah

Po nastartování "cuká " motor


gumas

Doporučené příspěvky

Stalo se mi už párkrát, když jsem nastartoval studený motor, tak otáčky začaly kolísat a když náhodou už jsem byl rozjetý, tak auto začalo skákat jako kobyla. Bylo to třeba i 100 m a potom už je to v pořádku a steplým motorem je to to taky vpohodě. Mám motor 1,4 50 KW. Teďkom co jsou ty pařáky tak zatím pokoj,ale co byly ty chladný večery tak to bylo horší. Nevím jestli už je to na servis, ale jestli dáte něko radu tak předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Stalo se mi už párkrát, když jsem nastartoval studený motor, tak otáčky začaly kolísat a když náhodou už jsem byl rozjetý, tak auto začalo skákat jako kobyla. Bylo to třeba i 100 m a potom už je to v pořádku a steplým motorem je to to taky vpohodě. Mám motor 1,4 50 KW. Teďkom co jsou ty pařáky tak zatím pokoj,ale co byly ty chladný večery tak to bylo horší. Nevím jestli už je to na servis, ale jestli dáte něko radu tak předem dík

Taky to může být čidlo teploty... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil bych spray na čištění klapky, ať ti někdo přidává plyn v autě a ty stříkej přípravek na klapku po sundání sání co drží na třech imbusech.

Jinak já jsem ten odfuk z klikové skříně do sání zrušil takže se zanášením klapky problémy nemám :)

Musí motor běžet, nebo stačí když je zapnutá palubovka a přidáva se plyn.Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil bych spray na čištění klapky, ať ti někdo přidává plyn v autě a ty stříkej přípravek na klapku po sundání sání co drží na třech imbusech.

Jinak já jsem ten odfuk z klikové skříně do sání zrušil takže se zanášením klapky problémy nemám :)

Musí motor běžet, nebo stačí když je zapnutá palubovka a přidáva se plyn.Děkuju

Pan je srandista. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný motor a stejný problém, to je výhoda stejnoměrné kvality výroby :D

Na jiném místě se mluvilo také o vodě v benzínu.

No a ještě šla fáma, že by to mohli být svíčky.

Dá se to od sebe nějak odlišit? Mě se občas na chvilku rozsvítí také "potrubí", ale je to maximálně na pár desítek vteřin.

--> čidlo teploty mám cca rok nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil bych spray na čištění klapky, ať ti někdo přidává plyn v autě a ty stříkej přípravek na klapku po sundání sání co drží na třech imbusech.

Jinak já jsem ten odfuk z klikové skříně do sání zrušil takže se zanášením klapky problémy nemám :)

Musí motor běžet, nebo stačí když je zapnutá palubovka a přidáva se plyn.Děkuju

tak to vyskusaj bez nastartovania :D ved clovek sa uci cely zivot -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že by opravdu pomohlo sem napsat postup kam a jak ten sprej nastrikat a co se musí rozdělat. Ptám se narovinu že sam nevím jestli pry nastartovanem motoru nebo ne a to nejsem vtipalek. Vždyt on to tu poradně nikdo nenapsal.

Ukažte že umite poradit a ne se jen smát mene zkušeným:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

judr mudr, bobek: si robite srandu s tym pisanim postupu. vies kolko ludi tu pisalo ten postup. ja som ho pisal 3x. za chvilu by bolo cele forum iba postup cistenia skrtiacej klapky. co takto trochu aj hladat. to ste naozaj tak lenivy ? kusok dole sa staci pozriet kde je napis skrtiaca klapka. tam som pisal postup cistenia a dokonca dal aj obrazok MPI mootra kde sa ta klapka nachadza. preistotu sem dam uz rovno odkaz:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=11629

nic proti vam ale trochu hladania by nezaskodilo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...