Přejít na obsah

1.9 TDI 81 kW ASV dření při cca 1000 ot/min


Pejsi

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

hele mám takovej problém: občas se stane, že při volnoběhu nebo i když se rozjíždím nebo i na zpátečku, to někde za motorem (asi někde u výfuku) kolem 1000-1050 ot/min zadře, jakoby kov na kov, nebo spíš jako by o sebe zadřelo něco zrezlýho. Nestává se to pořád, ale někdy to jde slyšet jak to zadře. Není to dlouhý to dření, je to snad půl sekundy, prostě to jen zadře... Nevíte co to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni se pod auto na výfuk.

Nevím jak to popsat a vyfocené to nemám, ale jak končí vlnovec, či jak se tomu říká, a pokračuje dál dozadu, je tam přibodovaná konzola pro zavěšení.

Možná svary povolily a nedrží to. A jak se při rozjiždění nebo přidání plynu motor hne, tak to jedno o druhé "cinkne".

Mně to upadlo taky a vždy při startu to nepříjemně zadrnčelo.

Stačilo zajet za kámošem s CO-čkem a už nedrnčí ;) .

PS:

Jak jsem si na to po čase zvyknul, tak mi to po opravě na chvíli chybělo :smich: .

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to už seš druhej, na dieselpower fóru mi to tam někdo taky poradil, snad to bude tím... ale někdo tam mluvil taky o tlaku v sání, že by to mohlo způsobovat...ale mně se spíš pozdává ta možnost, kterou říkáš ty. Na konci měsíce s tím jdu na roční prohlídku, tak jim to tam předhodím taky.

Díky za radu, nabývám předsvědčení, že by to tím mohlo být :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...