Přejít na obsah

MOTOR DO DÍLNY


miso999

Doporučené příspěvky

chalani, dnes som nastartoval svojho milacika a zacalo mi blikat na pristrojovke, ze MOTOR DO DÍLNY a zároven mi bliká kontrolka zhavicov... Takze je treba asi vymenit zhavice, ze? Neviete kolko to asi bude stat? a ak su zhavice ,,opotrebovane,, tak by nemali dlho zhavit? Lebo mne zhavia asi pol sekundy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud se ti rozsvítí kontrolka motoru vyhodíš celej motor??

Prvně to dej na diagnostiku. Nemužeš mít na každou část auta spešl kontrolku.

Když ti bliká kontolka žhavení SVÍTÍ TI BRZDOVÝ SVĚTLA??? Teda jen když stojíš na brzdě. Není to porucha brzdovýho spínače??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... bolo to v tom brzdovom svetle

A tys chtěl hned měnit žhavící svíčky. Pak lidi nadávaj co sou auta za sráče, že všechno vyměnili a co je motor stál peněz a kontrolka furt svítí.

Příště to dej na diagnostiku (POŘÁDNOU a KVALITNÍ) - dobrej servis udělá grátis nebo do 200 kč a až pak panikař

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som nenadaval, len som sa opytal... ja som daval dole svetla kvoli narazniku, lebo som nan daval tu carbonovu foliu a vlastne brzdove svetlo bolo odpojene, takze preto mi to vyhodilo.. hned ked som nahodil svetla to prestalo.. inak nejde mi zatlacit naraznik zadny do tych list co su po bokoch :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...