Jump to content

Sraz Yetíků II Morava


Tygrik
 Share

Recommended Posts

Tygřík nazahálel, zjistil možnosti a předběžně zadal v autocampu Žralok v Plumlově chatky na sraz Yetíků ze soboty 27. 8. na neděli 28. 8. Zadány jsou chatky v první řadě 5x4lůžková, 1x2lůžková a ve druhé řadě 4x2lůžková. Možnost táboráku a udírny samozřejmá. Cena za lůžko 200,-Kč. Další program doladím. V neděli někam vyjedeme a naobědváme se, samozřejmě vyfotíme. Prosím zájemce, aby napsali počet osob. Zrobím prezenčku. Prosím, abychom to dali dohromady do úterý, abych se mohl domluvit s panem vedoucím autocampu. Děkuji za pochopení.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Tygříku, já se tam určitě zjevím počítej semnou a plus další osobu, ale jestli tam budu noclehovat, to nevím. Na ten víkend mi vychází kolaudace bytu moji tety a jí jsem to už slíbil. Ale do úterka dám ještě vědět co a jak.

Link to comment
Share on other sites

Takže: Sraz ruším. Opravdu si nebudu honit triko. Už je to tady, nejdřív byli všichni pro zorganizování, teď už zase nikdo nemůže. Končím. Stejné je to s pozdravem. Mám spoustu jiné práce a nemám opravdu energii řešit prasečiny. Rezervaci ruším. Hauk domluvil jsem. dry.gif:angry: A už mi, prosím Vás, nikdo nevolejte!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tygříku, kdyby sis to rozmyslel a ten sraz zorganizoval, tak je mi líto ale 26.,27,.28.,29.8. dělám a možnost výměny směny je skoro nulová. Zastavil bych se tak po 19hod na dvě- tři hodinky a jel domů.

Edited by Artigas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...