Přejít na obsah

Voskování, lakování


Under

Doporučené příspěvky

Ahoj, poslední dobou mám poměrně dost škrábanců na autě a chtěl bych se toho zbavit. Vím, že existuje plno různých přípravků, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti... Dále potom jak je to z leštěnkami a vosky - zda je dobrý koupit nějaký 2v1 nebo každý zvlášť a hlavně jaké značky. Jestli je na to nějaký návod jak tyto škrábance rychle a levně "oddělat", byl bych rád :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

tempo je dočasné

je a co mám zkušenosti funguje "zavoskování" Sonaxem.Na vodní laky je dostatečně čistící intenzivní Sonax(červená plechovka), nebo stříbrnomodrá "3ka".Dělám to leštičkou.Ručně se uleštíš a není to nikdy rovnoměré. I starý forman byl jak pomalu po celolaku. Dále se mi osvědčily na půběžné udržování laku "rychlovosky".Umyjěš, vysušíš jelenicí, našplícháš a pak se "švédským" hadrem zlehka rozleštíš. A nevadí ani nechaná mokrá místa. Máme doma i fialovou metlu a šmouhy to nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...