Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

No panove,viděl jsem je živě http://allegro.pl/led-lampy-tylne-tyl-skoda-octavia-2-ii-liftback-i1992670837.html a musim řict že sviti paradně , ono to asi s tim popisem v aukci neni jen tak, jelikož při montaži pasovaly jak prdel na hrnec , a mam dojem že v šanghaji je opravdu do octavi montuji. Ale je to čina,to nikdo nezapře :w00t1: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni jen dojem, OII v Cine je ma seriove.

A kvalita taky nebude spatna, odkud si myslite, ze se vzaly LED zadni svetla, ktere dneska dostanete v Superbu L&K? No z cinskeho Superba, kde je uz nejakej ten rok montuji stejne jako do OII.

Ano, neni to posledni stav techniky ala Audi (svetlovodna vlakna), ale o dost lepsi, nez nase seriova svetla.

Mimochodem, tady na foru je ma Cjoctavian.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK jozzi :kol-31: , hele projel jsem to komplet a ani písmenko, nebo zmínka o Číně.

Manuál a popis v Anglině a Španělštině, buď ten původ dobře skrývají, nebo to s Čínou alespoň pro tentokrát nemá nic společnýho.

Jinak podobnou hizdivou led technologii jsem dnes viděl na Porsche, v žádným případě to nevypadalo lépe, zdřejmě už to nikdo nechce, no kdo by chtěl chobotnici místo světel, snad jen nás pár nadšenců u Škodovek a pár majitelů Porsche, no není to tak potom co tu čtu :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LED svetla pro liftback a combi jsou uplne neco jinyho - pro liftback to jsou originalni svetla pouzivana na seriove vozy v Cine (a jsou tam i vyrabena), combi se ale v Cine nevyrabi, cili ani originalni LED svetla na combi nejsou.

To co je v nabidce pro combi je druhovyroba buh vi odkud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl včera tu čest jet za jedním černým kombíkem s těmi super LED zadníma lampama. No vysloveně tragédie. Bylo něco po čtvrté odpolední, takže už bylo šero a nešlo poznat jestli auto brzdí. Jenom podle středního brzdového světla. Celkem bída na to, kolik to stojí peněz. A co teprve za jasného slunečného dne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl včera tu čest jet za jedním černým kombíkem s těmi super LED zadníma lampama. No vysloveně tragédie. Bylo něco po čtvrté odpolední, takže už bylo šero a nešlo poznat jestli auto brzdí. Jenom podle středního brzdového světla. Celkem bída na to, kolik to stojí peněz. A co teprve za jasného slunečného dne?

Taky mám černý kombík (respektive Scouta) a ty světla mám taky. Nevím jaký typ světel jsi viděl. Ty světla jsou ve třech barevných variantách, pokud to byla čirá světla, tam ti to nemůžu vyvracet, ty jsem naživo v akci neviděl. U těch mých ti to ale vyvracet budu. Mám variantu red/smoke. Pro ilustraci přikládám fotky, foceno za jasného dne. Nevím, já tam dost zřetelný rozdíl vidím.

Možná je to jenom můj laický názor, ale pokud by tam nebyl rozdíl, jak je možné, že světla jsou homologovaná? A není to Čína, kde se s nějakýma homologačníma značkama moc nepářou. Světla jsou z Evropy, už to tu kolega psal.

A když už jsme u těch světel, schválně si teď při brždění všímám všech typů aut. Zkuste to taky. Najde se jich spousta, kde to přímo praští do očí a zrovna tak jich je spousta, kde ten rozdíl je opravdu minimální. Ty moje jsou takový zlatý střed.

post-44438-0-94871700-1327051140_thumb.j

post-44438-0-64935500-1327051188_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlog - nemá cenu se s nimi přít, vynechám li ty který to opravdu zajímá, tak tu budou jen rýpat do ceny, provokovat se svítivostí, čínským tuzingem apod:)))). Má to E6 a kdo nic nevidí at neleze na silnici, protože jeho problém s očima je naprosto evidentní. Za denního světla když se odrazí slunce nevidíš pod určitým úhlem žádnou brzdu, proto jsou tři a ne jedno:) Provokatéra nepřesvědčíš ani jasným argumentem, ani fotkou.

Navíc je fakt, že dokud jsou jen na fotce tak jsou to prostě je dost drahý designovky, pecka je to až když to riskneš a namontuješ si ne :kol-29: .

Po Praze jezdí modrý kombi který dost potkávám a vypadá to super, dlouho jsem čekal až s tím někoho potkám.

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to

Taky mám černý kombík (respektive Scouta) a ty světla mám taky. Nevím jaký typ světel jsi viděl. Ty světla jsou ve třech barevných variantách, pokud to byla čirá světla, tam ti to nemůžu vyvracet, ty jsem naživo v akci neviděl. U těch mých ti to ale vyvracet budu. Mám variantu red/smoke. Pro ilustraci přikládám fotky, foceno za jasného dne. Nevím, já tam dost zřetelný rozdíl vidím.

Možná je to jenom můj laický názor, ale pokud by tam nebyl rozdíl, jak je možné, že světla jsou homologovaná? A není to Čína, kde se s nějakýma homologačníma značkama moc nepářou. Světla jsou z Evropy, už to tu kolega psal.

A když už jsme u těch světel, schválně si teď při brždění všímám všech typů aut. Zkuste to taky. Najde se jich spousta, kde to přímo praští do očí a zrovna tak jich je spousta, kde ten rozdíl je opravdu minimální. Ty moje jsou takový zlatý střed.

Tady to vypadá,že svítí dcl dobře. Když jsem je viděl naživo na jiným autě, to bylo někdy v létě, tak to vypadalo , že to skoro nesvítí. BTW co to máš za ploutvičku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW co to máš za ploutvičku?

Jmenuje se to Calearo AM/FM Shark II. Kupováno v Ahifi.cz. Mají to ve všech možných variantách a kombinacích (AM/FM, GSM, GPS, Wi-Fi, TV) Já mám tu základní, jenom AM/FM, protože nic jinýho nepotřebuju (zatím). Příjem srovnatelný jako s prutem (alespoň tam, kde se pohybuju), jen je to háklivější na rušení např v místech s větší hustotou stožárů vysokýho napětí. Do střechy pasuje přesně místo starý antény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlog: Ale to je jiná. :kol-47: Tady je rozdíl zcela viditelný. Škoda, že jsem neměl tehdy mobil po ruce, abych tady teda nebyl jenom za provokatéra. Bylo to opravdu špatně viditelné. To že to udělat jde a pořádně ukázalo Audi už v roce 2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vie mi niekto povedat ako na O II svitia zadne svetla myslim rozpolozenie co je co? na petici su 4 ziarovky prosim popiste mi to z hora moj tip je : obrisovka, smerovka, spiatocka, brzda no chyba mi tam hmlovka a este jedna otazka ako ich zapojit aby svietili céčkovo mam tam este 2 volne vstupi na ziarovky.Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

V Praze na Průmyslové ulici, v mycích boxech Shelky ,jsem potkal žluté RS a to mělo

na lampách homologaci E7 a ty měli menší počet diod a na pakovačky prakticky nesvítily.

A jěště mě zarážely blinkry ,byly řešeny jako u combi.

Více o těch lampách nevím páníček byl hodně arogantní :kol-46: . Jinak ty co má mlog

jsou :specool: ,budu si kupovat ty jeho přední lampy,ty jsou fakt bomba, v zádu mám klasiku z FL,

ale výhledově hledám taky led.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...