Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Říkám furt že je to pecka, auto hned omládne o 4 roky, obrázky se pomlouvají snadno, ale vidět je něco jinýho.

2x do měsíce se mě někdo ptá (u benzinky, na parkovištích) kde se to dá sehnat a za kolik :kol-28:

Na těch 2 Octách to prostě nevypadá jen jako laciný tuning, čistě za mě to k nim sedí víc než origo.

Když vidím led technologii na 4 Golfu tak z toho nejsem odvázaný, ale k 2 Octě to prostě sedne :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maverick: na tý žlutý RS jsou hezké (neberme v potaz to zatmavení) - nevím, zda se jedná o originály z Číny, nebo kopii, jsou však hezké a originální grafiku mají. Jde-li však o předělávku běžných origo světel, kdysi jsem vídával OII s upravenými originály a vypadalo to docela blbě - světla měla jako podklad nějakou stříbrnou desku, do níž byly vyvrtány díry a vloženy LEDky, bohužel však ne 100% přesně. Světla na pohled působila takovým trošku "upatlaným" dojmem a svítila také trošku nepřesně.

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl zadní LED prvně na sedan Superbu, vypadá to povedeně a svítí jako čert i za dne.

Jinak origo optika pod koncernem bude u škody asi vždy dost pozadu, až do nedávna se čekalo se na Passata, přitom prototyp na Supa už je prý 2 roky, ale nešlo to nakonec do výroby.

Proč asi :kol-31:

jsou to :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Také by mě dost zajímalo. Přeci jen těch klasických světel je již opravdu mnoho a už se mi příliš nelíbí, ani ty ledky co dává škodovka na asijský trh se mi nelíbí (asociuje mi to levný tuning). Víte někdo, jestli se někde prodávají zadní světla jako na O III? Či nevíte, jestli náký výrobce chystá výrobu? Opravdu by se mi světla z OIII na dvojkový octě moc líbily :)

Editováno: , autor: xxborec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Nekdo tu psal ze uz se to nenosi:-)

Z praxe vim ze je to omyl, bodovy led lampy na ty nase rocniky vyroby 04+ bezesporu patri, ze to 2 octa nedostala do vyroby je jen - soudruhu z Boleslavi. Proto krmime tuning shopy.

Technologie jde kupredu, na 3 rade by to asi uz nebylo ono, zrovna jako 1 to akorat vytuzni.

Jeden tu hlasal na jinym vlaknu, "at si dodelame radeji parkovaky za tu cenu"

Je lepsi mlcet, nez hloupe radit prezitek tv dobe couvacich kamer s pohyblivou trajektorii obrazu:-)

Temi lampami 2octa omladne o 5let, "vizualne"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...