Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

Čiré zadní světla se buď líbí, nebo ne. Mě se sice nelíbí a taky tomu říkám tuzing, ale je to jen o vkusu, znám lidi kterým se to libí. Nemám přímo zkušenost s těmito světly, ale obecně čirá světla jsou opravdu na slunci mnohem hůř rozeznatelná jestli svítí. Toto mi třeba zásadně vadí u Hondy Civic, která má světla roztažená přes celou prdel a když mu na ni svítí slunce a já za ním jedu tak nikdy nepoznám jestli brzdí nebo ne. Ať si tam dá klidně blikající billboard,ale já prostě potřebuju vědět jestli brzdí. Jestli tohle ty LEDky umí stejně špatně pak to je fail a nekupoval bych to :(.

Editováno: , autor: RichardD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A rozpoutalo se peklo, tak já poděkuju za výživný příspěvky především od nemajitelů, světla si každopádně nechám, spoiler sundavat taky nebudu (JÁ NA TO KONKRÉTNĚ RÁD LÍTÁM I V 35:)), ale jsem schopný posílit ještě o pár koní a zbavit se jednou provždy tzv. prdelolepičů a to jinak než mlhovkou:) jinak hoši, nikdo Vám je necpe:) BYE téma, potřebuju užitečnější rady, mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci (oba myslim), asi Vas omlouva vek ;)

K tem tuzing lampam, je to priserne, a jeste prisernejsi za ty prachy. Odlisit auto se jiste da i jinak, a jiste trochu decentneji a elegantneji, radit Vam nebudu. Je jasne, ze kdyz jste za to vyvalili takou hromadu, tak to pomlouvat nebudete, to je obvykle, ale moje vlastni zkusenost (tim se pridavam k tem predchozim) s temito svetly je takova, ze rozvicene lampy na prudkem slunci videt nejsou. A tim ztraceji smysl...

Proti gustu zadny disputat, je to tuzing jako prase (ani za polovinu, ani za tretinu) lol

A neni to nic proti LED technologii...

I ty KLEMENTE ELEGANTNÍ, co ten poslední smail......sssssssssss tobě k úrovni nepomůže ani elegantní vůz, snad jen specializované pracoviště plné lékařů a pokud by se ti to nějak ještě zhoršovalo, prodám svěla a věnuju ti to na pobyt v nějakým takovým zařízení, DRŽ SE :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc rád ,že jsi mi odpověděl na mou otázku, protože na přímém slunci mě ani nesvítí...a proto je vidět svítit nemůžeš.. mám totiž O II RS facelift a svítí mi jenom v noci.. :)

Podle mě je řeč o brzdových světlech. Jak jsem tehdy jel za tou OII tady s tím, abych to uvedl na pravou míru - rozdíl mezi mizernou svítivostí LED v zadních světlech a originálních LED ve spoileru byl markantní. Pokud ti svítí brzdová světla jen v noci asi je někde chyba :D

Jinak ať si hoši na autě vozí třeba vycpanou ovci pokud se jim to líbí ;)

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, hádáte se tady jak malí děti. Když se mu to líbí a je za to ochoten zaplatit tak ať si je klidně dá, a že na přímém slunci nevidíš jestli brzdí? Tak si dej odstup a máš zaručený, že se mu do kufru nepodíváš.

Taky bych chtěl LEDky, ale na mýho Supa jsou jen v Číně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, hádáte se tady jak malí děti. Když se mu to líbí a je za to ochoten zaplatit tak ať si je klidně dá, a že na přímém slunci nevidíš jestli brzdí? Tak si dej odstup a máš zaručený, že se mu do kufru nepodíváš.

Taky bych chtěl LEDky, ale na mýho Supa jsou jen v Číně :(

PŘESNĚ TAK........ SEROU SE DO TÉMATU DO KTERÝHO JIM NIC NENÍ, ZE ZAČÁTKU ŠLO JEN O TY SVĚTLA, ODKAZY ZA KOLIK A KDE SE DAJÍ SEHNAT, NIC VÍC prostě pro ty kteří o ně stojí.....NO A POTOM ZAČLY PŘEVTIPNÝ BLÁBOLY, BLÁBOLY A BLÁBOLY ......PROSTĚ IQváč se bude montovat a cpát svůj názor vždycky-všem a za každou cenu, mě je jich vlastně líto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... SEROU SE DO TÉMATU DO KTERÝHO JIM NIC NENÍ ... NO A POTOM ZAČLY PŘEVTIPNÝ BLÁBOLY, BLÁBOLY A BLÁBOLY ...... PROSTĚ IQváč se bude montovat a cpát svůj názor vždycky-všem a za každou cenu, mě je jich vlastně líto:)

No chlapče, kdyz pominu, že se tady pohybuješ jen pár měsíců a již si zadáváš právo tady každému diktovat o čem smí a o čem nesmí diskutovat, tak mě z toho (při Tvém neustálém připomínání kdo má jaké IQ apod.) vychází, že budeš asi trochu zakomplexovaný a možná (jak jsi i sám zmiňoval) i trochu nemocný, zvláště když to stále vnucuješ jiným.

Na Tvé urážky a sprostoty jsem ani nechtěl nějak extra reagovat, ale jen drobnou poznámku - věz, že to tady je svobodné demokratické forum, na kterém může, každý kdo respektuje určitá pravidal šířit svůj názor a diskutovat, aniž by se musel stávat terčem takového evidentního primitiva, jako jsi asi Ty.

Už na to dál prosím nereaguj, a ve svých projevech se drobet umírní, tady opravdu nejsi někde na chatu autorevue.cz ...

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapče, kdyz pominu, že se tady pohybuješ jen pár měsíců a již si zadáváš právo tady každému diktovat o čem smí a o čem nesmí diskutovat, tak mě z toho (při Tvém neustálém připomínání kdo má jaké IQ apod.) vychází, že budeš asi trochu zakomplexovaný a možná (jak jsi i sám zmiňoval) i trochu nemocný, zvláště když to stále vnucuješ jiným.

Na Tvé urážky a sprostoty jsem ani nechtěl nějak extra reagovat, ale jen drobnou poznámku - věz, že to tady je svobodné demokratické forum, na kterém může, každý kdo respektuje určitá pravidal šířit svůj názor a diskutovat, aniž by se musel stávat terčem takového evidentního primitiva, jako jsi asi Ty.

Už na to dál prosím nereaguj, a ve svých projevech se drobet umírní, tady opravdu nejsi někde na chatu autorevue.cz ...

Pardon "CHLAPCI" omlouvám se, chyba je na mé straně :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si ze za daleko lepsi penize se da sehnat i daleko lepsi vylepseni zadni casti vozu a nemusi se pouzivat ani zadna hizdiva LED technologie pokud nepocitam origo LED lampy viz foto zadni casti meho vozu jinak lampy stoji 1800kc a delaji se jak na sedan tak i na combi a je to originalni provedeni kdyby nekdo mel zajem mohu dodat jinak omicrone a spol nema cenu se tu hadat a kazit si tim naladu vikendoveho prostredi

post-38707-0-79235500-1318085338_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od 45KT/2011 by mali dávať na Combi SuperBa aj v EU LED svetla :palec2:

Já jsem teď minulý týden je za Superbem co měl na SPZ zelený F (testovací) no a měl led světla v zadu. Takže to asi taky přijde. Jo a byl to sedan.

EDIT:

Přidávám foto, kvalita nic moc foceno za jízdy mobilem. Jo a foťák špatně bere led diody proto to vypadá jakože nějaká nesvítí.

post-10837-0-84571200-1318701109_thumb.j

Editováno: , autor: cubecnik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přesně jak píše Johan Barty, jinak jsem rád že Giorgio konečně pochopil. :kol-28: JInak Za ničím si hlavu nevykrucuju, já si dělám auto tak aby při případném prodeji mě i zvedly ty věci cenu, a ne abych to musel sundávat, abych to vůbec prodal, jde hlavně o vkus a tyto světla se podle mě hodí na nějakej golf 4 nebo hondu civic, nebo něco jinýho. Ale to je každýho názor, mě je to šumák. Jen jsem řekl že bych 2500,- za to nedal :kol-28: To radši lepší brzdy nebo dodělávka přdních parkováků nebo orig tažné, které není vidět, nebo orig křídlo na kombíka atd. Je toho dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..................... já si dělám auto tak aby při případném prodeji mě i zvedly ty věci cenu, a ne abych to musel sundávat, abych to vůbec prodal, ........................................

By mě docela dost zajímalo jaké věci na vůz čí do něj implantuješ, aby ti zvedli cenu při prodeji???? :smich: Maximálně zvedneš atraktivitu daného vozu, ale cenu asi ne. :kol-47:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že docela ano, ono přece jen když někdo vybírá tak vybírá nejlepší stav s nej výbavou, a tak to dělaj všichni ;). A už nejedno auto jsem prodal, bylo jich dost. Takže už mám přehled co lidi chtějí, ale já zatím neplánuju prodat, takže jsem v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem toho také docela dost prodal, ale aby by někdo zaplatil navíc za 17" kola nebo navigaci čí parkovací senzory, tak to asi ne. :doh Ale za super stav, pěkný interiér nebo za solidní motor to už je jiné kafe. Ve výbavě totiž lidé jsou ochotni ustoupit, ale ve stavu vozu neustoupí nikdo. :palec2: - pokud to není podvod na kupujícího. Ale abych se vrátil k věci pořád to neřeší otázku jak si děláš svoje auto, aby to zvedlo cenu???? :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Vevca: to není o pochopení, nebo nepochopení, jde o podstatu tohoto fora, to je prostě o těchto konkrétních světlech - ceně - zkušenostech - typech - shopech atd.

Já Vám neberu že se to nemusí líbit všem, to je logický, ale když se do toho namontuje nějaký total mimo Jenda Benda co tu hází fucking tuzing :kol-44: a tak, potom týden vymýšlí nějaké to moudro na mou odpoved, protože od začátku nechtěl reagovat:)))) Já nechápu o co mu vlastně šlo a vy mu sázíte ještě palce. To jsem byl dost překvapený :kol-32: jak to tu chodí.

Já fora který mi nemají co nabídnout ignoruji, co se tam do něčeho cpát.

Jsem tu protože tu hledám rady - typy, ptám se na co nevím a ne pro hádky s nějakým demokratem z motochatu :kol-44:

Tak sorry, byla to jen přirozená reakce začátečníka, hádat se nebudem že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikdoho tady kritizovat nechci, já napsal jen svůj názor, at si každej dělá co chce, nikdy bych si nedovolil do někoho kafrat, jne když mi to dovolí. Jinak Myslím že ve výbavě sice lidé ustoupí ale za jakou cenu??? Já koupil auto za 10 vrazil do něj 80 a po roce a pul ho prodal za 70, což si myslím že není spatný, samozřejmě tady nejde o OII. Jinak třeba u OII je jedno jestli máš rok 05 nebo 07 záleží na výbavě, a km, bohužel ano sice ti každý řekně že radši koupí novější ale když někdo má před sebou ambientku z roku 07 za 180tis a elegancku z roku 05 za 180tis obě mají najeto 120tis a a alegancka opravdu něco má, tak 90% koupí tu elegancku, zadej si třeba do Sauto požadavky třeba jen dualka, ESP, xenony, tempomat a najeto do 100tis a uvidíš ty roky za kolik jsou a prodají se. ;) Prostě je to tak. Samozřejmě to neplatí u nových protože tam je rozdíl na výbavě třeba jednou tolik za auto. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...