Přejít na obsah

Výměna těsnění pod sacím potrubím


sep

Doporučené příspěvky

Vzhledem k chybě kterou mi vyhazuje diagnostika (17549-kalkulace zatizeni neverohodna hodnota -netěsnost sání) zkouším co jde v tomto smyslu udělat a krom jiného chci byť jen možná pro pocit vyměnit těsnění mezi hlavou a sacím potrubím.Včera jsem to zlehka okoukával a horní dvě a dvě matky sacího nejsou problém ale ty spodní budou docela oříšek,dotaz tedy zní,dělal to někdo na autě a případně nějaký zlepšovák jak na to?na shozené hlavě samozřejmě není problém ale na autě už je to trochu jiná,díky za zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k chybě kterou mi vyhazuje diagnostika (17549-kalkulace zatizeni neverohodna hodnota -netěsnost sání) zkouším co jde v tomto smyslu udělat a krom jiného chci byť jen možná pro pocit vyměnit těsnění mezi hlavou a sacím potrubím.Včera jsem to zlehka okoukával a horní dvě a dvě matky sacího nejsou problém ale ty spodní budou docela oříšek,dotaz tedy zní,dělal to někdo na autě a případně nějaký zlepšovák jak na to?na shozené hlavě samozřejmě není problém ale na autě už je to trochu jiná,díky za zkušenosti.

Cau cece,ja mel rok zpatky stejny problem,ta sama chyba z pocitace....ale nebylo ani spatne tesneni ale jen v tom blbem miste jak popisujes nebylo utzazene :( takze to podsavalo vzduch a byla chuda smes....skoro si troufam rict ze budes mit to samy pac to tesneni je vcelku drzak...ale obcas v tom tenkem miste prdne to jo.

No jinak pristup je tam jak k penezum ale s racnou a prodlouzenim se tam musis dostat.....dej vedet jak jsi úporidil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přetažené matky na sání (i když jen o pár stupňů, dotažené asi byly dost), vyčištěná klapka včetně senzoru tlaku a teploty ,nové těsnění pod klapku a zatím drží bez závad.Nejvíc bych tipoval že pomohla ta klapka vyčistit ačkoliv to subjektivně žádná hrůza nebyla přece trochu zanesená byla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...