Přejít na obsah

Výměna žárovek interieru a exterieru za LED


Torreto

Doporučené příspěvky

Čumím do svých příspěvků a hledám kde jsem to kdysi vypisoval a nějakej DOKTORONE si mě klidně předběhne  :kol-32: ,chválím, je to hezky a přehledně popsané  :kol-47: nádhera!!! Vůbec se toho Michal 318i neboj a dej si je všude, výsledek stojí za to  :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to taky hledal u sebe, vypisoval jsem to tehdá pro michala kociho a pak jsem to tam vypsal tak nějak aby to bylo přehledné pro všechny, ale samozřejmně jedno z vláken kde jsem čerpal info bylo tvoje ďurih a pak když  jsem to měnil sobě plus michalovy, jelikož se na to necejtil, tak už jsem dostal přehled uplnej a výsledek je super, u mě ve vlákně je to kdyžtak i vyfocený asi na 4 stránce, plus jsem dal do couvaček 19ledkový žárovky a teď se mi couvá uplně luxusně, já nakupoval tady, maj tam dobrý ceny, super přehledný podle patic a tak, když jsem to tehdá všude možně projížděl, tak to tam vyšlo nejlíp, někde sice maj něco třeba o 10 kč levnějc, ale další věci zase drazší o mnohem víc -  http://www.dobry-obchod.cz/obchod/kategorie/svetla-zarovky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ještě dodal, že je dobré u interieru vybírat i tvar těch žárovek. Třeba do stropní lampičky se hodí bodovky. Ale třeba do spodku dveří a osvětlení nohou a kufru a zadních horních lampiček se hodí ty vícediodové s osvětlenými boky (aby to svítilo pořádně). Taky je dobré doržet stejného dodavetele (výrobce) - byl jsem docela překvapen, co jiná dioda, to jiná barva světla

Doktorone si s tím umí pohrát, o tom žádná :kol-47: , navrhuji ho jmenovat vrchním poradcem ohledně diod. osvětlení :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem se zasmál, vrchní poradce :kol-34:

 

jak to tam píši hlavně do dveří placatý, právě aby to svítilo na zem, nejdřív jsem tam měl klasiky jedna dioda, ale svítila jakoby do dveří a po výměně za placatou, pro představu například tuto (odkaz 1) tak to svítí mnohem líp, jak píše sup a do hlavního jsem zvolil 4x tuto (odkaz 2)  , takže to šajnuje taky suprově, a do těch lampiček co jdou sufitky jsem dával tyto (odkaz 3), jen v zadu ve dveřích a u pedálů mám ty obyč (odkaz 4), ale placaté budou vhodnější, z těch předních dveří jsem je pak využil na parkovačky, k těm xenonům to jde barevně líp

 

odkaz 1 : http://www.dobry-obchod.cz/produkt/led-zarovka-hl-319/

 

odkaz 2: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/95203-led-autozarovka-12v-s-patici-t10-bila-5led-3smd/

 

odkaz 3: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/led-zarovka-hl-334/

 

odkaz 4: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/95213-led-autozarovka-12v-s-patici-t10-1led-3smd/

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove takze ja vam vsem moc dekuju a jeste posledni shrnuti pro objednavku,kolik ceho mam objednat. takze pane vrchni ?

 

 3x - odkaz 1

 

 2x - odkaz 2

 

 2x odkaz 3 

 

 2x - odkaz 2 do parkovacek + poznavacka

 

  Tak to po me prekontrolujte a kdyztak opravte prosim . :) a to bude vse co po vas snad budu chtit. sem rad ze ste takhle napomocny. diky a na srazu se pochlubim :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to záleží dost na tom, jakou máš výbavu, podle toho počet t10 a zda máš alarm s pohybovim čidlem, plus do poznávačky jdou sufit, podivej se o stranu zpět, líp to už napsat nejdeš a vše spočítáš podle tvé výbavy, většinou to maj po párech, nějak mi to nesedí to co jsi vypsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak to tam píšu 8x T10 placatá-4 páry (např. odkaz 1, jde koupit i s více diodama)- spodek dveří, a nohy v předu a v zadu

                              4x sufit 36mm-2páry (např. odkaz 3) spz a sluneční clony

                              4x T10 s 5 diodama - 2 páry (např. odkaz 2) hlavní osvětlení

                              2x T10 obyč. -1 pár (např. odkaz 4) a následná úprava do zadních lamp s pohyb. čidlem

pokud budeš chtít tak 2x T10 obyč stačej do předních parkovaček, ale záleží co máš za světla, aby bylo v parkovačce patice t10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to taky hledal u sebe, vypisoval jsem to tehdá pro michala kociho a pak jsem to tam vypsal tak nějak aby to bylo přehledné pro všechny, ale samozřejmně jedno z vláken kde jsem čerpal info bylo tvoje ďurih a pak když  jsem to měnil sobě plus michalovy, jelikož se na to necejtil, tak už jsem dostal přehled uplnej a výsledek je super, u mě ve vlákně je to kdyžtak i vyfocený asi na 4 stránce, plus jsem dal do couvaček 19ledkový žárovky a teď se mi couvá uplně luxusně, já nakupoval tady, maj tam dobrý ceny, super přehledný podle patic a tak, když jsem to tehdá všude možně projížděl, tak to tam vyšlo nejlíp, někde sice maj něco třeba o 10 kč levnějc, ale další věci zase drazší o mnohem víc -  http://www.dobry-obchod.cz/obchod/kategorie/svetla-zarovky/

mna zaujali tie 19ledkove cúvačky :kol-47:  mozes sem hodit aky typ si kupoval pripadne nejaký link? dik

 

edit: taketo nieco? d91q.jpg

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

takze minuli tyden jsem vymenil vsechny svetla za ledky a naprosta bomba. :kol-47:  nejvetsi voprc byl asi ty pod sedackou. jako to vyndat a zandat, to je umeni. a rozpadlo se mi to svetylko v kasliku a celej ten mechanizmus se mi rozpad.pruzinka je nejaka ohnuta a nemuzu to dat zase dohromady. uz me to nebavi se s tim takhle srat. zajedu si na srotak a tam to koupim a nazdar. jinak sviti to krasne a celkova cena okolo 1500,- :kol-47:  spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...