Přejít na obsah

Opravy elektronů


whiskadelic

Doporučené příspěvky

Ahoj kolegové,

skrabl jsem dost huste kolo :(( a pak jeste v jednom pneuservisu mi na nem udelali peknou rejhu kolem dokola....no samozrejme sem to neuhadal - prezuti jsem mel ale jen za 200,- slaba utecha. No ono bylo sedreny uz pred tim, lae rejha je taky husta.

Mam Dezent N, ktery maji titanovy vzhled a po skrabnuti, se odloupne vrchni vrstva bezbarveho laku, pak ta seda barva a jako zaklad prosvita cerna neidentifikovatelna hmota. Po nejakem hliniku ani vidu. Pak to kolo vypada dost hnusne :(

No ja to opravil modelarskou barvou - nejakou stribrankou a vypada to jakoze nic moc.

Ukazovat to ani nebudu, jeste byste se mi smali :D .

No tak se ptam, co tady s tou upravou? Jak opravit?

Kolik stoji treba piskovani, lakovani, chromovani?

Dik za zkusenosti...

P.S. Jinak si asi koupim novy jedno kolo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam cloveka kousek od Plzne, co rovna a pripadne serezava odrene hrany, rovnani jednoho kola + seriznuti odreni dokola je za 800,- Strikani vcetne vseho bych pocital cca 3000,- za sadu

To by slo, mohu mu poslat mejlem stav kola, at se na to mrkne. Das mi kontakt?

Jasne, ale pozor, je to takovej starsi deda, delal driv ve skodovce (Skoda - stroje) se soustruhem a ted ho ma doma - huba mu jede, klidne ti potyka a vety jako "to mi seres, zes to neumyl" jsou bezne :D Jmenuje se Bouček, telefon: 604 753 801, jinak jeste nejaky kontakty tady, ale to je spis na syna, ten vari elektrony, starej je rovna atd. Strikani oni neumi, ale myslim, ze o nekom vedi, muzes se poptat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...