Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Tak mám je odzkoušené a píšu jak jsem slíbil...

No jsou opravdu dobré svítí lépe a opravdu dost bíle, akorát si uvědomte že jsou to pořád jen žárovky a za cenu 500 jsem rád, ale za 900 bych do nich nešel a šel bych raději do xenonů...Jen mi trochu kazí dobrý pocit zřejmě špatně zeštelované světla, tak se na to budu muset ještě mrknout ať je využiju úplně :-) Pravá strana z pohledu řidiče se mi zdá osvětlena dobře, ale levá u středu silnice je to opravdu dost nízko a výhled mám snad jen 20m...Vím, že se to tak dělá a že levá strana má být osvětlena níže z důvodu osvětlování projijezdců, ale tohle se mi zdá nízko zbytečně moc..

Tak závěrem ano-ne....Ano běžte do nich..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám je odzkoušené a píšu jak jsem slíbil...

No jsou opravdu dobré svítí lépe a opravdu dost bíle, akorát si uvědomte že jsou to pořád jen žárovky a za cenu 500 jsem rád, ale za 900 bych do nich nešel a šel bych raději do xenonů...Jen mi trochu kazí dobrý pocit zřejmě špatně zeštelované světla, tak se na to budu muset ještě mrknout ať je využiju úplně :-) Pravá strana z pohledu řidiče se mi zdá osvětlena dobře, ale levá u středu silnice je to opravdu dost nízko a výhled mám snad jen 20m...Vím, že se to tak dělá a že levá strana má být osvětlena níže z důvodu osvětlování projijezdců, ale tohle se mi zdá nízko zbytečně moc..

Tak závěrem ano-ne....Ano běžte do nich..

Ještě dotaz, nevíte jak ty světla zeštelovat? Nenašel jsem žádný "štelovací" šroub nebo tak něco..Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou barvu světla mají Philips H4 NightGuide?Které jsou lepší NightGuide nebo Blue Vision?

Na farbu svetla sa pozri do mojho prispevku, daval som foto porovnanie s povodnymi ziarovkami. Maju zltu-bielu-bledomodru (v tom poradi zlava doprava) koli roznemu osvieteniu lavej strany (protiiduce auta) stredu (vozovka pred Tebou) a pravej strany (chodci a znacky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja měl osram NB...vydrželi v autě rok a půl....páč je používám jen v noci...mám denní svíceni takže si je šetřím...včera jedna klekla tak dnes za 300nová sada...opět night breaker...max spokojenost... o obyč žárovnou se to nedá srovnat...svítí perfektně...lehce do bila a hlavně hoodně silně....tipuju zě tak 12-15 tis. km odsviliti... muže jen doporučit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu že levý světlo svítí níž. Správně mají svítit obě nastejno, ale všichni to levý světlo štelují víc do zeme kvuli řidičům co neumí používat regulaci sklonu.

Na to si přišl kde že mají svítit obě stejně??????? ti fakt neeeeeeeeeeeeeeeee

Asi tak nějak to to svítit...bohužel sem nenašl větší obrazek narychlo:

post-38447-1257865022_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám taky jeden příspěvek ohledně světel.

Oktávka mi blbě svítila, to je celkem známý fakt (nemám čirou optiku).

Dneska bylo hezké počasí, tak jsem rozebral přední světlomety, vyčistil jsem paraboly od desetiletého povlaku (dle rady, kterou jsem tady někde našel), zpátky jsem namontoval NOVÁ zakoupená skla (340 kč/kus),

vyměnil jsem no name žárovky za PHILIPS XTREME POWER a přál bych vám vidět, jak to teď svití !

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ma tu nekdo ty NightGuide?

Praskl mi po cca 11000km Silverstar, takze s Osramy koncim, protoze jsem tyto kupoval jako mirne horsi nez NightBreaker (ktere vzdy zdechly po 10000km), ovsem horsi byly o dost a zivotnost nic moc.

Takze ted uvazuju nad BlueVision nebo NightGuide, cenu jsem nasel 490,- vs. 560,- za sadu H4, coz neni tak hrozny.

Ma nekdo zkusenosti?

Mozna se to tu probiralo, ale jeste jsem nestihl projit cele forum...

Edit: Nakonec jsem v zájmu rychlosti výměny koupil jeden SilverStar a prodavačka mě ještě upozorňovala, že na něj je záruka dva roky, tak už asi vím, co udělám, pokud praskne i ten druhej B) Stejně jsem to kdysi udělal s NightBreakery.

Editováno: , autor: Hrazda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hoy ... má někdo zkušenosti s žárovkama od GE ... viz: http://www.elit.cz/Files/ObrazkyPModdeleni/Elektro/hcparts/AKCEELEKTROA3CZ03servisyindd.pdf a nebo http://www.elancar.cz./kat/tung/GE_Autocat_WEC_2009.pdf

Ceny sou malinko někde jinde, tak mě zajímá, jestli to nejsou úplný šmucky ...

Jinak teď mám Philips Vision plus, zatím teda jen chvilku ... cca 5000 km a nemůžu na ně říct nic špatnýho ...

Editováno: , autor: Svedik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

OSRAM Silverstar uz nikdy nekoupim - nejdrive praskla leva a pozdeji prava a u druheho auta jak naschval uplne stejne nechapu :(

Smejd kratkej - cca pul roku jezdeni a radost vnivec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Philipsy sem měl na autě asi necelý rok (asi 10tis.km),pak během měsíce odešly obě tak sem na ně zanevřel :aggressive: a koupil jsem si tyto - http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=1427 , mám je tam už dva roky a obě v pořádku :palec2: takže budu doufat že vydrží i nadále,zatim mi nikdo nic neříkal,technická + policajti v pohodě :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...